Kawasaki VN 800 (1996)

Vlastník bastik
Vloženo 4.10.2008
Aktualizováno 24.4.2012

Koupil jsem ji v Č. Budějovicích 27.9.2008 a byla dovezena z Rakouska.Perfektní technický stav a dobrá výbava-orig.plexi/přepákování/3 světla/brašny(které jsem ale hned vyměnil)/opěrka a nosič/ nepoškozená.

zkušenosti nemám zatím žádné, jelikož 7.10.2008 jdu teprve ke zkouškám na řidičák, tak mi držte palce. Né že bych neměl žádné zkušenosti ze silnic. Jezdím od svých 18 let ve všem co má 4 kola ale na "motorce" (Pionýr hříbeček) jsem jel naposledy v 16 letech. Nedávno si syn koupil Hondu vt 600 Shadow a nechal mě svézt. No a bylo hotovo. Od této chvíle,ve dne, v noci jsem rejdil po internetu a vybíral a vybíral, až jsem se rozhodl pro Kawasaki 800. Už jsem se na ní povozil a musím říct, že mi to docela jde. Mám k ní respekt ale už se jí nebojím. Vyzkoušel jsem si na cvičišti hodně malé kruháčky a zvládal jsem je docela slušně. Na motorku už jsem koupil mraky doplňků, které na ní montuju sám a hrozně mě to baví.Spím v garáži. Na starý kolena jsem se asi zbláznil ale mám dobrý, že moje žena mě v tom podporuje a sama se moc těší na ježdění. Oblečení jsme museli nakoupit od bot až po helmy, protože jsme na motorku neměli vůbec nic. Těším se na pohodové ježdění a nějaké ty zrazíky, pokud mě mezi sebe přijmete.

8.10.08 tak jsem včera úspěšně složil zavěrečnou zkoušku na řidičák, dnes si ho vyběhal a v 11:00 jsem vyrazil do ulic. Najel jsem 295 km a ještě teď se třesu vzrušením. Bylo to super. už se těším na zítra až zase vyjedu.

11.10.08 dnes mi poprvé došel benzín, právě v křižovatce mi to chcíplo. Dost nepříjemná záleřitost. Jinak si s motorkou pomalu začínám rozumět. Jezdím každý den a šíleně mě to baví.

23.10.08 už jsem najel 1500 km a zatím vše v pohodě. Udělal jsem ještě pár změn kryt chladiče/ stupačky př.i zadní a samozřejmě leštím

14.11.08 tak mám najeto 2 500 km bez problémů a líbí se mi to ježdění pořád víc a víc. Vyměnil jsem padáčky za větší a na řidítka přidal krásnou zásuvku se zapalovačem na 12v

8.1.09 tak jsem si nechal udělat ještě zadní brašnu na nosič a už je tam

27.4.09 jsem přidal malé pěkné plexi a vyřešil tak mé slzící oči

20.10.09 tak jsem tuto sezónu nalítal 23 000 km a kromě prasklého lanka spojky žádný problém. Sezóna nám asi už skončila ale jak se znám, pár jízd v zimě jistě uskutečním. Jak oschne silnice, jsem venku, Všem přeju samou pohodičku v sedlech.

20.4.2010 předělaná z řetězu na řemen, super záležitost. Kdyby měl někdo zájem, volejte na 608 120 039

hippie2222
hippie2222 napsal 21.10.22 v 09:59 10b.

Ty osudy se opakujou jako přes kopírák, mě to potkalo v 2015, to mi bylo 46 a synkovi 16, koupil si Daelim VS125 a nechal mě projet se na polní cestě - a bylo vymalováno. :D. Krásnej stroj - pořád jede?

Trumen28
Trumen28 napsal 20.03.20 v 06:38 10b.

Fazerek
Fazerek napsal 22.12.19 v 09:39 10b.

opravdu hezký stroj a parádní zvuk!

Holduš
Holduš napsal 20.05.19 v 21:54 10b.

Super mašina. To svezení na synově motorce znám. Dopadl jsem stejně.

Lenfi
Lenfi napsal 14.02.17 v 08:46 10b.

Moc pěkná a jsi na tom fakt stylovej