Suzuki SV 650 (2004)

SV 650 N r.v. 2004 , styl streetfighter / naked

Motorka koupena od Mila Pertl

Kawasaki ER 6N: Cena byla jinde než u SV
Suzuki GSF 600 Bandit: Vyhrál dvouválec

První dojmy - Musel jsem si zvyknout na rozdíl mezi "dvácou" a "šestsetpadesátkou". Hrozně jsem se jí bál,ale po pár krásných projížďkách ten pocit nějak zmizel. SV dostala jméno Zuzanka.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co milují dvouválce a pěkně svižnou holku na začátek :)

Doplňky na motorce - • Přes zimní období a na začátku jara nainstalovány(viz foto) – Gripy+stavitelné páčky M-style; zadní kouřové světlo s integrovanými blinkry ; laděný výfuk sharon ; Pneu Dunlop Sportmax roadsmart I (předek i zadek ; K&N vzduchový filtr ; olej Motul 5100 10W/40(měněn každých 3500-4500km) ; NGK svíčky ; modré čepičky ; samodomo výroba podsvícení pod nádrží(modrá) ; podsedlovka Ermax ; padací protektory ; zadní blatníček(motolamino.com) ; držák RZ(SPZ) ; řetěz D.I.D ; 46z rozeta ; 90cm široká řídítka(super ovládání) ; provozní oděrky ; stříbrné pruhy v barvě rámu ; nové spojkové lanko kupované v říjnu 2014; Na začátku „zimy v roce 2014/2015“ byla měněna chladící kapalina, ; 10.8.2015 přišel klín pod motor(bílá) od motolamino.com – půjde do modré metalízy ; zrcátka styl streetfighter ; omoty na svody(černé) ; samolepky( Dunlop, K&N, Motolamino.com , m-style, NGK, Suzuki, Harris) ; stojan pod kyvku, zákryty místo madla spolujezdce a k Vánocům 2015 dostane krovku :)

Máme spolu najeto 10 000 km . Krásně dokáže překvapit i po té době co si myslíte že je čas si pořídit něco jiného. OMYL. SV vás překvapí ve chvílích kdy to nečekáte. Má krásný chod motoru a s předním kolem ve vzduchu, se jezdí furt. Párkrát taky zkusila terén, bahínko a prach, ale to jsem hned zakázal :) Proto jsme zůstali na asfaltě a kolena po asfaltu jdou raz dva :)

--Převážně ježděna trasa Liběchov-Dubá. Občas nějaký ten větší výlet. Ježděna převážně víkendy a občas den v týdnu (když nebyla práce). Snažil jsem se jezdit pouze v suchu, ale znáte to, občas to přijde z nenadání , a tak se „Zuzanka“ projela párkrát i v pěkným dešti. O motorku je pečlivě staráno a je to takový člen rodiny. Udržovaná, pravidelná výměna oleje, po ujetých 3500-4500 km. Řetěz vždy natažen a pečlivě namazán (Profi Dry Lube-nezasere kolo a ani nic ostatního , namazán každých 600-1000 km. Maximální rychlost 214km/h, ale Suzuki tachometry jsou známy, že rády přeměřují :). Na „Zuzance“ je kupa srandy 
28.9.2015 Volné jízdy na autodrom Most 200,-/20min.. Zakoupeno 2x takže 40 minut na okruhu. Poprvé od 11:40-12:00, podruhé od 15:00-15:20. „Zuzanka“ předvedla fantastický výkon, porážela jak 750tky tak i 1000covky. Kdo umí ten umí. Dostala krapet za uši, přece jen „je to okruh“. Gumy odfouknuty na 1,7bar předek, zadek na 1,9bar. Po dojetí domu, vychladl motor a gumy nafouknuty na svou hodnotu na normální ježdění (předek 2,3bar a zadek 2,5bar). Na okruhu najeto nějakých max. 60km

4.10.2015 jsme spolu ROK!!! A dostala pár vymožeností :)

13.10.15 mi má přijít stojan pod kyvku, takže na fotkách (doma) bude vypadat jako pravej závodáček kategorie naháč :)
- Jízda ve dvouch: Po 60km mi "odumírá palec na pravé ruce", ale spolujezdkyně(přítelkyně-Ať tě vozí kdo tě šuká) je vysmátá :D Jízdu ve dvouch lidech zvládá Zuzanka precizně a i nejaké to Wheelie umí i ve dvouch.

-Tento měsíc (Říjen 2015) jde na kontolu do servisu (ventily,vstřiky)
-Doma si udělám brzdovkou kapalinu, vepředu a vzádu + na Jaře destičky a kotouče :)
-Holt holka musí bejt vyšperkovaná. !!

26.11.- Dorzila ze servisu - bylo měněno – svíčky, řetězovka (rozeta, pastorek, řetěz), udělány ventily, zkontrolování vstřiků, vyměněna chladící kapalina, vyměněny brzdové kapaliny (vepředu, vzadu) , seřízení krku řízení, kontrola motoru obecně.

- Po této sezoně toho napíšu více, tedy přes zimní období, na dlouhé večerní chvilky :D

--> zde prohlídka SV 650 N K4 :)

LetiferDS
LetiferDS napsal 04.03.16 v 13:07

Nejhezčí eSVéčko široko daleko.

nahej
nahej napsal 26.01.16 v 18:25 10b.

Pěkně si jí vyšlechtil
na jaře tě zvu na pivko a pokec

krejzy
krejzy napsal 04.12.15 v 20:09 8b.

Pěknej kousek

strakon
strakon napsal 10.11.14 v 21:07

Dobrá volba a s tím zvedáním má Hříbek pravdu

Hříbek
Hříbek napsal 06.11.14 v 06:41 10b.

Dík za koment ať ti eSVo slouží a dělá jen radost a s tím wheelie to nepřeháněj , víš že jsou na tu eSVa háklivý