Suzuki DL 650 V-Strom (2009)

Vlastník hynek-maly
Vloženo 25.10.2014
Aktualizováno 20.6.2019

Pohodová motorka Suzuki V-Strom 650 (2009) s ABS

První dojmy - Od prvních kilometrů mě motorka příjemně překvapila svou ovladatelností, pohodlím a výkonem. Cestování v jednom i ve dvou lidech nabízí maximum pohodlí. Zadek nebolí ani po ujetí 500 km... To jsem u předchozích nezažil

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil pro středně vyježděné motorkáře. U nás se za řidítky střídáme s manželkou a oba si jízdu užíváme...

Doplňky na motorce - Gelové sedlo, kryt rukojetí, zadní kufr s brzdovým světlem (55 litrů), centrální stojan, GiPro, dvojzásuvka USB na 12V.

Průměrná spotřeba - 4.0496 l/100km

Poté, co jsem dojezdil předchozí motorku (Hyosung Aquila GV 250 (najeto 65 000km) jsem se rozhodoval, kterým směrem se pustím dál. Již delší dobu mě zajímala Suzuki V Strom. Volba padla tedy na tento stroj. Jen jsem se rozhodoval mezi 650, nebo 1000. Po několika týdnech strávených hltání informací o jednotlivých modelech padla volba na 650. Novou motorku jsem nechtěl, protože se mi nelíbí zeštíhlující facelift a příliš digitalizovaná přístrojovka. Takže jsem měl jasno, že ročník musí byt max 2010

17.9.2014 - Jsem koupil Suzuki DL 650 V-Strom od majitele z Lubů u Chebu. Stav tachometru: 20100 km. První cesta směrem k domovu vedla přes dálnici, abych si vyzkoušel, co všechno Strom dovede. Jejím výkonem, zrychlením a maximálkou (teda té jsem ani nedosáhl - při 170 km/h jsem už dál nešel...) jsem byl velmi příjemně překvapen.

25.10.2014 - Zatím se s motorkou stále seznamuji. Stav tachometru:21870 km
Jízdní vlastnosti jsou super. Je jedno, jestli jezdím sám, nebo ve dvou. Motorka to zvládá bez problémů. Prozatímní průměrná spotřeba paliva je 4,2 l/100 km. Pravdou je, že nejezdím, jako blázen. Zato vesměs stále ve dvou. Co jsem shledal, jako špatný vtip jsou zpětná zrcátka. Prostě v nich vidím svá ramena. A na ty zrovna zvědavý nejsem... Jednou jsem se vracel z výletu za hluboké tmy a také bylo překvapením, když z Plzně až do Sokolova na mě protijedoucí řidiči blikali, že je oslňuji. No evidentně musím seřídit světlomet.
No a abych případně motivoval i ostatní, s pilotováním se poctivě střídám se svou manželkou. A pravdou je, že s tím nemá příliš starostí a práce.

27.3.2015 - Dnes přišel nový motokufr Givi Maxia a také GiPro.
A protože už bylo relativně pěkné počasí, zkusil jsem motorku poprvé natočit. Moc se jí nechtělo, ale netrvalo příliš dlouho a mazlík naskočil. Už jen chvilku zahřát na volnoběh a absolvování prvních 26 km ze Sokolova do Kraslic. Paráda.

17.4.2015 Byl proveden servis (po 24 000Km) u značkového dealera Suzuki v Kladně. Vyměnili mi olej, chladící kapalinu, filtr, svíčky, seřídili ventily. Musím pochválit skvělé jednání a vstřícnost.

karelmamut
karelmamut napsal 21.04.16 v 11:23 10b.

super pěkná mašina

lochmic
lochmic napsal 28.12.14 v 20:56

Pěkný kousek, ať ti slouží. Na jaře ji provětráme jo

Četník
Četník napsal 20.12.14 v 22:17

pěkná kamaráde, velmi dobrá volba, ať slouží co nejlépe ...ale škoda, že jsi opustil kategorii chopper, kam já jsem přešel. Vše má své

tlumex
tlumex napsal 31.10.14 v 23:38

pěkná,ať slouží a dělá jen radost

Hamrmen
Hamrmen napsal 30.10.14 v 19:11

Dobrá volba hodně km bez nehod