Suzuki SV 650 (1999)

Vlastník rex137
Vloženo 13.9.2014
Aktualizováno 24.5.2020

Chtěl jsem něco nenáročnýho, lehkýho, levnýho na provoz, na čem bych se lépe svezl a nemělo to tolik kobyl, abych se na tom hned někde nerozplác

První dojmy - Dvouválec :-D Dekomprese a to je to jen 650 Jinak jsem s jízdními vlastnostmi spokojen, jen se mi to zdá podvozkově dost měkký, ale je to prostě naháč.

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající motorkáře, kteří nechtějí hned něco zabíjáckého.

Doplňky na motorce - páčky Titax, KN filtr, Giannelli výfuk, sklopná řadička, podvozek GSX-R 750 K1

Svčko jsem vlastně strašně dlouho nechtěl, má ho každej a ještě k tomu dvouválec.

Ale v práci jsem se začal bavit s majitelem svčka, co mi o něm povídal, přesně to, co jsem od motorky potřeboval.

Kámoš začal stylem:
,,Je to lehká a nenáročná motorka. Nemá vyhnaný koně, takže něco vydrží. Náhradních dílů je všude hafo takže není problém něco sehnat"

Tak mě bylo jasný, že to je to co potřebuju. Mám to na ježdění, né na honění bab

Po pár letech jsem s tímto strojem moc spokojen, trošku jsem ho "vylepšil" podvozkem z GSX-R 750 K1 a začalo to fungovat parádně.

DanFunSun
DanFunSun napsal 21.09.14 v 14:49

...tak ještě nějaký kloudný řídítka...a máš kloudnou motorku

rex137
rex137 napsal 19.09.14 v 22:55

Kdyby jste někdo něco sháněl na motorku a líbilo by se vám to na této stránce http://www.motonakup.cz/
Tak mám 1X 10% slevu, tak stačí napsat a já vám pošlu kód.
Já odtamtud kupoval otáčkoměr na SV a funguje parádně