Yamaha FZ6 N (2008)

Vlastník romeoFZ6
Vloženo 25.8.2014
Aktualizováno 25.8.2014

Yamaha FZ6N , stříbrná,padáky,omezení výkonu na 35kw z důvodu řidičaku na A2

Motorka koupena od FIRMA:YMoto Praha (Praha 4-Braník)

Honda CB 600S Hornet: důvod neuveden
Kawasaki ER 6N: důvod neuveden
Suzuki GSR 600: důvod neuveden

První dojmy - Zatím jsem s motorkou najezdil tak 300km a jsem nadšenej :). Je to moje první motorka takže nemám s čím srovnávat ale nádhernej pocit při jízdě , to se nedá ničím nahradit. Myslím si že na vyježdění je 600 akorát .

Motorku bych doporučil pro - Osobně doporučuju začínajícím jezdcům , dobře se ovládá ale pozor tah má pořádnej . Myslím si ale že se vyplatí si koupit 600 než něco slabšího a po roce to prodávat protože to na ní prostě už nebude bavit.

V týhle kubatuře se mi vzhledově líbyla asi nejvíc.
Přemejšlem jsem ještě o hornetovi ale nakonec kvůli dobremu stavu vyhrál právě Fazer :). Brzdy jsou v dobrém stavu, spojka zabírá výborně , nemam jestě uplně vypilovaný rozjezdy ale to se časem doladí , chce to jezdit , jezdit ...
Vzhledem k tomu že teprve začínám tak jsem sebou ještě nihoho nevezl , chci byt nejdřív na ní pořádně vyježděnej než někoho svezu , je to přece jenom zodpovědnost. úložný prostor není žádný , pod sedlo se vejde tak akorát povinná vybava a tím to končí, časem koupim nějaký boxy. Spotřebu jsem ztím nezjistil až pojedu dál tak to vychytam. Já osobně se nejlíp cejtim na okreskách , po dálnici jsem zatim nejel a ani jí moc vyhledávat nebudu pokud nebudu muset .

DeLaky
DeLaky napsal 25.08.14 v 20:29

Pěkné moto do začátků. Akorát menší detail, bylo by lepší, kdyby ty obrázky byly orientované tak, jak byly vyfocené. Musím moc natáčet hlavu Ale jinak pěkné :)