Yamaha FZ6 N (2005)

Vlastník MonkeyCzech
Vloženo 23.6.2019
Aktualizováno 19.7.2019

Ztělesnění dokonalosti ve vcelku všední motorce

Honda CBR 600RR: Více výletů, méně hloupostí
Yamaha YZF-R6: Zrovna tak

První dojmy - FZ6N ... kdo by ji neznal ?

Doplňky na motorce - Modré CNC páčky, padáky na rám, výfuky MIVV Suono (pekelnej zvuk), klínek pod motor (vše už při koupi)

Přiznám se, měl jsem z přechodu z Hondy na Yamahu strach, a stále mám, ale FZ věřím jak jen můžu :)

Motorku jsem koupil od kamaráda s najetými 58tkm za velmi slušnou cenu, dovezl mi ji až domů, vše se do dvou týdnů vyřešilo, přepsalo a teď už se jezdí ostošest :)

Motorka už si zvykla na nového "pána", a vypadá to jako skvělá souhra .
Jízda na téhle mašině je prostě dokonalost, od výjezdu z vesnice, přes dlouhou rovinku na plný plyn, brzdy vždy podrží do prvních zatáček, kam jde sama s přehledem, naprosto úžasné svezení .

Kamarád s přítelkyní na téhle motorce jezdili často, a nikdy si ani jeden z nich na jízdu ve dvou nestěžoval, ovšem já preferuji sólo jízdu, takže asi nedám vědět z vlastní zkušenosti :)

Se spotřebou je to všelijaké, přesně jsem ji nepočítal, ale co jsem si zatím tak odvodil, při normální jízdě (vesnice, okreska, vesnice, okreska ...) si vezme průměrně 6-7 litrů, ovšem když jí dám pořádně za ušiska a trošku se jedu vyblbnout na zatáčky, najedu značně míň a spotřeba se bude motat možná i u 8-9 litrů, ale nechci tady kecat, je to jen domněnka :)

V plánu je první větší výlet, poté doplním info o jízdě na dlouhou trasu :)

Spitit
Spitit napsal 25.06.19 v 12:02 10b.