Suzuki GSF 650S Bandit (2005)

Vlastník icepick_cz
Vloženo 24.8.2014
Aktualizováno 28.11.2015

Klasika, ikona, styl, záruka a hlavně teď srdeční záležitost...

Yamaha XJ6 Diversion: Na mojí postavu 190cm prostě malá motorka...

První dojmy - Vybíral jsem motorku asi 3 měsíce a vůbec tété volby nelituju. Moje první "velká" motorka a už mohu po zhruba 500km říci, že láska jak hrom :) Padla mi do ruky naprosto okamžitě, je to klidná, hodná kočka a přitom umíí jít za plynem i jako dravá šelma.

Doplňky na motorce - ABS, vyhřívané rukojeti oxford, TopCase kappa

Průměrná spotřeba - 4.8275 l/100km

Pro velkou motorku jsem se definitivně rozhodl v 27 letech :) předtím jsem jezdil maximálně na "fichtlovi" někdy ve 13, proto to byl pro mě velký a zásadní skok.

Motorku jsem nechtěl primárně na extra blbnutí, ale spíše na "vejletění" a občasnou jízdu ve dvou.

Po prvních 600 km mohu řící zatím asi jen to, že očekávání splněno s nadmírou spokojenosti :) Bandaska je hodná a svižná zároveň. Váha motorky které jsem se možná trochu předem obával mizí zařazením jedničky a během jízdy je tahle motorka perfektně ovladatelná a vůbec nedává svoji váhu okolo 220kg znát. Při jízdě s přítelkyní jsem zatím nešteloval ani nastavení zadního tlumiče a i tak mi přišla jízda velice komfortní. Při normální jízdě (mimo okruh, ale to bych si nekupoval přeci Bandita) a při cestování určitě dobře pomůže i ABS.

Z mého pohledu je Bandit i ideální motorka na menší cestování, 300km v kuse anichž by mi upadával zadek a bolely mě záda. Podle mě by jí nevadila ani EVROPA, ale to si schovávám na přístí sezonu, kdy jí určitě někam vyvezu a budeme se společně kochat :)

Spotřeba zatím okolo 4,5 litrů/100km takže na karburátor veliká spokojenost :) , zítra to jdu přezout ať se nemusím bát zatáček na placatý gumě a pak přidám třeba i zkušenost s novým obutím.

26.08.2014 Přezuto sláva :)

Stav tachometru : 22050km ,PNEU : Dunlop SPORTMAX ROADSMART , teď už je jenom pořádně zajet ať mohu poreferovat, ale když koukám ven jak leje a leje tak nevim kdy to bude :(

18.6.2015 26390 km - Přidány vyhřívané gripy OXFORD Sport 696 a topcase KAPPA 46l

Návod na montáž vyhřívaných gripů - suzukibandit.cz

PYTEL1
PYTEL1 napsal 25.08.14 v 06:39