Suzuki GSF 650S Bandit (2010)

Vlastník Ajsmen
Vloženo 26.10.2010
Aktualizováno 25.8.2021

Dalo by se říct "návrat ke kořenům :)". Bandit se mi skutečně "dostal pod kůži" a tak stoji další nová Bandaska v garaži a čeká na novou sezónu.

První dojmy - Proste bandit :)

V sezóně 2010 jsem sedlal 2 motorky a to Hyosung GT 650 R Comet a Hondu VFR800Fi. Ani o jedné se nedá říct, že by byla špatna, ale jízda na žádné z nich mi vyloženě nedělala radost. Né že by za to mohly motorky, ale spíše moje zdravotní omezení a komplikace (poraněná páteř a sešroubovaná ruka) - mi jízdu dosti koplikovaly a znepříjemňovaly. Ke konci sezóny mě brácha nepatrně nahlodal, že by šel do své prvé motorky a jestli si nechci koupit společně s ním novou. Původně jsem myšlenku na novou mašinu hnedka hodil za hlavu, ale po nějakém čase jsem se přistihl, že čím dál častěji nad koupí nové motorky uvažuju. Do užšího výběru se nám dostaly dvě naprosto odlišné mašiny a to Aprilia Shiver (bráchova volba) nebo Suzuki Bandit 650s (moje volba - ještě jsem pokukoval znovu po GSX650F, ale nakonec jsem se rozhodnul pro S kového Bandita). Bráha se do Shivera ihned "zamiloval" a nedal si vysvětlit, že jako první motorka není dle mého názoru Shiver vyloženě vhodný (no je fakt, že jsem "trošku" zaujatý proti dvouválcům :) - spíše mi sedí kultivovaný projev řadováho čtyřválu). Nakonec došlo na zkušební jizdy kde byl brácha jako spolujezdec (ještě nemá papíry :) ). Shiver mi osobně vyloženě nesednul a bracha z předváděčky taky slezl se smíšenými pocity (Pro mě moc vysoký posez a dvouvál :( ). Potom přišla na řadu nahatá Bandaska. Sednul jsem za řídítka a už jsem byl "doma". Zařadil jsem jedničku , pomalu jsem se se suzinou rozjel a... na obličeji okamžitě rohlik :) - těch "testovacích" 12 km jsem si vyloženě užíval a po příjezdu jsem byl rozhodnutý, že GSF nebo GSXF musím mít zase v garáži. No a tato jízda mimo jiné hluboce nahlodala bráchovo "neochvějné" rozhodnutí o koupi Shivera :). Vím, že je snad po všech stránkách Aprilia Shiver modernějším a asi lepším bajkem, než je Bandit, ale u mě zvítězila nezáludnost spojená s přívětivostí + fantastický motor Suzuki, nad dvouhrnkovou modernou z Itálie. Můj Bandit jsem si dovezl domů a hnedka najel prvních pohodových 170 Km aníž by mě bolely záda a nebo zdrátovaná ruka - prostě pohodlíčko a paráda !! Už se skutečně nemůžu dočkat na další jarní kilometry na které Suzinu vytáhnu. Na konci bych ještě rád poděkoval chlapům z RepreMoto v Opavě za přívětivost a ochotu s jakou nám vycházeli vstříc - všem vřele doporučuji !!

PYTEL1
PYTEL1 napsal 21.06.12 v 09:19

Suupprrr 10 b.

-DaK-
-DaK- napsal 21.11.10 v 23:29

Hernajs, ten nový bandit vypadá velice k světu.

Šťovik
Šťovik napsal 01.11.10 v 23:03

tak duležite že ti sedi povšech strankach
no a jsem hrdy že u tech prfňjych KM sem byl y joch

Lupo
Lupo napsal 30.10.10 v 15:59

Fakt krasavec , ať vám to jezdí a doufám, že konečně vyjedeme i společně

basett
basett napsal 29.10.10 v 14:33