Suzuki GSF 600 Bandit (1996)

Vlastník Želvín.
Vloženo 15.8.2014
Aktualizováno 15.8.2014

Bandit pičo! Nesmrtelný motocykl

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tábor - Pavel Bratráne - S jednáním firmy jsem spokojen ...

Suzuki GSF 400 Bandit: Bylo mi vysvětleno že je moc slabá.
Kawasaki GPZ 500: Bylo mi vysvetleno že je moc slabá.

První dojmy - Přechod ze Simsona na 600 bandit byl docela znát !

Doplňky na motorce - Můj vlastoručně vyrobený větrný štítek. Základ Yamaha tdm. lepší fotka jsem nenašel..

Bylo mi vysvětleno že je na mě moc slabá ... Kup Bandita 600 to už trochu pojede ... a jelo ! Do kopce to i zrychlovalo a dali se tím předjíždět "konečně" plechovky. Přechod byl sakra znát ale neměl jsem si tu 400 nechat vymluvit. Jedna zatáčka v piseckých serpentynách my to vysvětlila dost jasně! Jedu jedu (v hlavě jako Lorris Capirossi) a kurňa ta zavírá ... kurňa ... kurňa ... a kurva prásk svodidla. Chvilku klid ...já v kopřivách bandit na středové dělící čáře když jsem přelétával svodidla tak moje noha posloužila jako páka a dhodila motorku. Nemůžu chodit a Bandit nevím. Suma sumárum bandit prolomené víko (stejně jsem potřeboval vyměni olej) trocho odřená žebra a ... a ... a nic !!! A já vykloubená kyčel, zlomeniny acetabla a zlomená bederní páteř, měsíc v nemocnici, dvě operace, půl roku o berlích (francouských )
Bandit je skvělá motorka!! Nesmrtelný motor náklady na udržbu průměrné. Sice má slabé brzdy měký podvozek ale pro danou kategorii rok výroby a jako celek to funguje velmi dobře výkonu je dost ale musí se točit. Trochu me vysírala spotřeba 6-7. Dá se stím cestovat dojíždět do práce a i sportovat ! Ano sportovat sválně kdo z vás drhl v zatáčce nejen stupačky ale i výfuk ! Jo abych nezapoměl tak nějaký zevl v pneuservisu Šiška Tábor při přezouvání (asi to byl učeň) bandita schodil ze stojanu! Naštěstí stihl nasunout osu! Po postavení a prohlídnutí Bandit neměl ani škrábanec ! Fakt ! Takže Bandit je Nezničitelný !!!

Čadil
Čadil napsal 06.07.18 v 09:47 10b.