Suzuki SV 650 (2008)

Vlastník kubanec1972
Vloženo 18.7.2014
Aktualizováno 12.8.2018

Krásná a lehká.Padla hned do ruky,jako bych na ničem jiném nikdy neseděl ,prostě měl jsem dlouho pauzu a ten zvuk, to je návyková věc ,kdo má ten ví,výborné jízdní vlastnosti a neváží skoro nic

Motorka koupena od fajnovýho bajkera

Suzuki SV 1000: dlouho jsem nejezdil

První dojmy - .Měl už jsem 4 válec a několik 1válců a taky přečtené všechny moto časopisy a SV všude samá chvála ,tak jsem se rozhodl že do tohu jdu.Původně jsem chtěl 1000 sv ,ale je jich málo a hodně moc maj najeto až jsem před pár lety v lednu narazil na inzerát na 650 v super stavu a málo najeto ,tak je doma už 3 rok a 2válce si taky mohu odškrtnout.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci,pohodáři,holky

Doplňky na motorce - Jiná řídítka,motokrosová, mnohem širší asi 85cm s hrazdou ,led blinkry,klín pod motor a zkrácen výfuk

Motorka je lehoučká sama zatáčí a zvuk je něco neskutečnýho.Zátah odspoda ujde a nad 8 000 jede jak pila ,podvozek je měkčí ,ale je to cesťák ne hajabuza.Brzdy stačí ,spolujezdec celkem trpí ,sedí na malým bobíku ,hodně skrčené nohy ,co se dá dělat .Ůložný prostor to je sranda ,lékárna spray a už ani doklady.Bezporuchový stroj ,doporučuji všem začátečníkům a pohodářům ,mě už se přiznám přestává stačit ,že by 3 válec ,třeba mt-09...servis netřeba ,gumy ,olej,brzdovka jako všude ,poruchy nejsou .Spotřeba ,to je zajímavé téma ,všude jsem četl kolem 4 litrů,tak to fakt ne ,jezdím většinou ve dvou a tak těsně nad 6 litrů.Letos na grossglockner jsem si uvědomil jak dobře zatáčí a jak se moc nehodí na dlouhé cestování ,ne že by to nešlo ,ale jsou vhodnější stroje ,motorka je celkem malinká, tak se vešly jen malinkaté brašny ,tankovat musím co 200 km a na dálnici by se pár koníků na víc taky hodilo, asi tak aspoň 50.JInak max spokojenost na blbnutí super .