Honda CBF 1000 (2007)

Vlastník patpat
Vloženo 2.6.2014
Aktualizováno 2.6.2014

Pohodlna nezaludna -nekdo rika az nudna - sila. Zadnej zavodak ale 72Kw svou praci zastane uz od spoda. Je to verze ST tzn vse co jsem si pral jiz v zakladu /ABS, bocni kufry, stojan, alarm/.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass - Josef Tass (Chr - V pohode zadny problem.

Honda CBF 600S: Litr mi vykonove vydrzi dele nez 6ka a nemel by byt tak utahany. Na trhu jich bylo malo s plnou servisni historii a ABS.
Suzuki GSF 600S Bandit: důvod neuveden
Honda NC 700X: Az nebezpecne nizsko posazeny omezovac. Pri testovaci jizde jsem pri predjizdeni v polovine manevru skoncil na omezovaci. Proste to nejede. Prislo mi, ze by to bylo oproti Honda Vision 108 jako z blata do louze. Jinak posez a komfort super.
Kawasaki Versys 650 ABS: Nejsou prakticky na trhu s ABS

První dojmy - Domu jsem jel bez znacek, papiru k motorce v desti. Diky cestovnimu plexi jsem dojel docel suchej a nadsenej a rozesmatej. Po ceste mi nastesti nechtel nikdo pomahat ani chranit tak v pohode.

Motorku bych doporučil pro - Klidne i zacatecnikovi na pohodovy jezdeni i dal od komina.

Chtel jsem neco pro zacatecnika pohodlneho nezaludneho spolehliveho, pri cestovani ve dvou s vykonovou rezervou a ABS a idealne nejakymy kufry. Protoze mi sedla CBF 600S byl jsem si skoro jisty, ze se s kamaradim i s litrem jen budu muset byt z pocatku opatrnejsi. Mam ji pres tyden ale jsem maximalne spokojenej. Prvni majitel byl rocni 1962, poctivka do 38tis daval servisovat do Hondy. Vykon tam je, ale fakt nezaludny. Posloucha skoro na slovo. Jen musim jeste nejak poladit pozici riditek po delsi jizde citim zapesti (obe ne jen prave/), nevim zda to poresit nastavcem ci jinyma riditka uvidim.