Suzuki DR 650 (1999)

Vlastník Sodik
Vloženo 4.5.2014
Aktualizováno 4.5.2014

Bezproblémový bahňák, který se nebojí ani cestovat.

Motorka koupena od dotaženo z rakouska

Yamaha XT 600: přišla lepší nabídka na DR

První dojmy - Byl jsem z ní unešenej, konečně něco co není jednou nohou na šroťáku a nebál jsem se, že mi upadne nějaká součástka nutná pro jízdu (kolo, brzdy, řidítka :D ). Konečně trochu výkonu, ale zas tak aby mi to nedalo do huby, jenom pneu jsem musel dát hrubší :)

Hledal jsem něco na vesnici a v parametrech, abych se na tom někde nerozstřelil. nejprve jsem koukal na dr 350, to mně brzo přešlo, měl jsem strach, že budou furt týraný naplno a vylítaný. Pak už jsem koukal jen na klasiky Yamaha XT 600 a Suzuki DR 650 SE. Na sůze se mi líbí poměrně nízká hmotnost ve své kategorii ( mokrá 165kg), má nižší sedlo a ta černá varianta co jsem koupil se mi zalíbila. Jde o bezproblémový stroj s minimální údržbou. Je to dost jednoduchá motorka, takže míň věcí na pos... Jediná věc, se kterou jsem měl trochu problém bylo, že jsem musel asi třikrát rozebírat startér, protože mi odešlo těsnění, a pak jsem měl bordel na uhlikách, občas ta nakopávačka chybí. Vyměnil jsem přední kotouč za EBC za 2000Kč, tak uvidíme co vydrží. Teď mě čeká ještě výměna gufer na vidlici a přemýšlím o podložce pod pružiny, je to celkem měkké. Jinak jen klasické spotřební zboží: gumy, olej, filtr
+hmotnost
+jednoduchost
+spolehlivost
+dostupnost dílů
+obratná v terénu i na silnici
-není na hodně dlouhé cestování
-měkká přední vidlice
-světlo by mohlo být silnější
-nemá nakopávačku

Barney
Barney napsal 05.05.14 v 19:09

Pěkné DRko, ať dělá radost!