Ducati Monster 1100 EVO (2013)

Vlastník Adios1100EVO
Vloženo 10.3.2014
Aktualizováno 10.3.2014

Krásná a dechberoucí mašinka po které jsem snil rovných 7 let. Teď je doma a je přesně taková jakou jsem si jí vysnil.

Motorka koupena od FIRMA:Motosalon HK (Hradec Králové) - S tímto prodejcem jsem získal zkušenost takovou, že co se řeklo a deklarovalo v inzerátu byla pravda, takže jsem přijel vyzkoušel si motorku a koupil jí. Mohu říct, že se jedná o profesionálního prodejce. Původně jsem motorku chtěl koupit u firmy WESTMOTO a to bych nikomu nedoporučoval, protože jsou to lháři, kteří uvádí v inzerátu něco jiného než v kumpní smlouvě a to myslím že celkem zásadně.

Triumph Speed Triple: O tomhle strojku jsem hodně uvažoval, ale co se tíče vzhledu vždicky u mě vedl monster. Ale ten tříválec je určitě famozní
MV Agusta Brutale 910S: Motorka je pěkná a výkoná, ale má na mě moc válců a moje maximum jsou tři. A také se mi zdá že není tak prpracovaná do detailu např páčka spojky

První dojmy - Je to moje první opravdu dospělá motorka. Ze začátku jsem byl dost křečovitej ze strachu, že udělám chybu, ale po 100 km jsem se s ní začal seznamovat a alespoň zatím nemám o své koupi nejmenší pochybnosti. Jen jízda ve dvou, ale s tím jsem do toho šel, je dost na ruce. Jinak ten tah a dobublávání po městě dává okolnímu životu najevo, že to není jen nějakej chuchlan, ale stroj jako brus.

Motorku bych doporučil pro - Musí to být člověk, který tu motorku prostě chce. Není nejlepší do města ani na cestování ale je nejlepší pro toho, kdo se chce bavit a ví že to není motorka pro každého.

Doplňky na motorce - Ukazatel zařazeného stupně

Motorku mám tak 3 týdny. Moc jsem toho ještě nenajel, ale musím říct, že kontrola trakce mě dost učí, kde jsou limity a co je už příliš. Pokaždé když na ní naskočím připadám si jako král. Ze začátku jsem ani nemohl pochopit, že může něco tak uřvaného na silnice, má opravdu hutný a tvrďácký zvuk. Ovšem ten zvuk dost koresponduje s tím jak motor vstekle tahá motorku vpřed. Nicméně myslím, že mě nepatří právo na to říkat, že tahle motorka je lepší nežli jiná. Jen vím, že je to můj styl a tohle prostě chci. Jsou mašiny, které jsou i dvakrát silnější, ale otázkou je kolik se těch koní dá reálně vypustit. No a když to porovnám si jinýma motorkama které jsem měl možnost projet, tak tahle je opravdu stvořená pro zážitek z jízdy. V zatáčce jede vzorně a je to jen o tom nedělat chyby v sedle. Tuhle motorku si kupuje člověk, který nekouká až tak na výkon, ikdyž je ho dost, ale musí si jí zamilovat a já jsem to 7 let věděl a taky jsem proto musel udělat největší investici, abych to získal. Prostě to je stroj, který není o tom že budu porovnávat s někým jiným techničák a jiné tabulky, abych si pak mohl slastí cucat palec, že mám silnější mašinu. Je to jen o tom jak se ten stroj chová a jak je možné se podívat i na propracované detaili a to mi jiná mašina nějak nenabídla. A je prostě nejlepší a hotovo :D

Snackman
Snackman napsal 18.04.14 v 14:26 10b.

Bezva garáž i mašina

Snackman
Snackman napsal 18.04.14 v 14:26

Bezva garáž i mašina

Tom-K
Tom-K napsal 18.04.14 v 01:27 10b.

Krásná Italka, tak ať dělá jen radost.

rokas1
rokas1 napsal 23.03.14 v 20:27

Sexy kráska. Italka jak má být. Přeji hodně šťastných km. 10b

z.a.j.o.c.h
z.a.j.o.c.h napsal 20.03.14 v 20:26 10b.

Super pokojíček