Ducati Monster 1100 EVO (2011)

Vlastník Jerryiii
Vloženo 27.3.2019
Aktualizováno 16.6.2021

Nadherna italka s uzasnym zvukem uz z vyroby

Motorka koupena od FIRMA:MV MOTO (Kroměříž)

První dojmy - Krasna, a to i z blizka ;), paradni zvuk, velky zatah, prekvapive pohodlna.

Motorku bych doporučil pro - Pro zkusenejsiho motorkare, ktery chce zabavnou, charismatickou masinu s paradnim zvukem, podvozkem a vzhledem, ktery nehleda jizdu na kochacku a samet ctyrvalcu.

Doplňky na motorce - Zatim tak, jak ji ital vyrobil

Mam zatim jen prvni dojmy. Vsechno funguje jak ma, jste vice vpredu, siroka riditka, do 4000 trochu nervozni, mezi 4000 a 8000 krasne tahne a zni, vibruje do stupacek, pri stani na prejezdu citelne topi, uzasny podvozek, tvrdsi, presto sametovy, odvedli skvelou praci. Da se na ni diky pohodlnemu sedlu najet v tahu i kus cesty. Jizda je zabavna, zazitkova. Jinak dlouhe kvalty, petku jsem radil jen na dalnici. A i pres svych 74 kW ma koule.

Pridavam po cca 500 km dalsi zkusenosti. S novymi Bridgestony S21 velky pocit jistoty i ve velkych naklonech. V zatackach na okreskach jako doma. Kontrola trakce nastavena nyni na 2 stupen. Podvozek funguje i pri ostrejsi plynule jizde, brzdy se mi zdaji dobre, nejsou ostre, vyzaduji trosku vetsi silu, abs vypnute. Zadni brzda zabira az hluboko, nejspis lze nastavit. V zatackach stabilni pod plynem, s plynulosti krasne akceleruje a buraci, vykon nechybi. Na rovine nad 150 nic moc, leda plne zalehnout. Vsechno funguje jak ma, radit to chce jednoznacne, asi 2x se ukazal falesny neutral. Jinak naprosta spokojenost a nadseni. :)

Tak mám najeto asi 1500 km. Objevuji "omezení" zadního odpružení. Určitě jej přitvrdím, jakmile seženu klíč Jsem zvyklý na podvozkově tvrdší mašiny. Jinak nekonečná zábava z jízdy a úžasného zvuku těch dvou kladiv v motoru Celkově se mi zdá čím dál ovladatelnější a zábavnější a pocitově, oproti Triumphu Speed Triplu, který má švagr, asi o půl metráku lehčí. V zatáčkách v porovnání rychlejší, hlavně na výjezdu. Takže nadšení trvá!

Takze po 2500 km mam dalsi dojmy ;) Neutucha radost ze zvuku, clovek se naucil s plynem, takze uz nijak neresim projev dvouvalce v nizkych otackach. Krasna je taky porad stejne. Objevuji se ale omezeni zejmena zadniho odpruzeni pri agresivni jizde, zejmena pri deceleraci a podrazovani. Na to uz holka stavena neni... Covek si toho musi byt vedom a chovat se slusne. :D

Čadil
Čadil napsal 11.06.19 v 22:43 10b.

GrametS
GrametS napsal 13.04.19 v 14:32

Výtečně...
Kdybys chtěl, existuje FB skupina MonsterRiders Cz.
Přidej se

MARTINKA2002
MARTINKA2002 napsal 03.04.19 v 19:20 10b.

Krásná, jasných 10

Krakatau
Krakatau napsal 02.04.19 v 06:44 10b.

Nepovedal by som, že Monster v čiernej môže vyzerať tak skvele.

Jerryiii
Jerryiii napsal 28.03.19 v 19:09