ČZ 175/477 (1971)

Vlastník cezetakvlada
Vloženo 24.2.2014
Aktualizováno 24.2.2014

Motorka která hodně naučí,dokáže pozlobit ale taky suprově jede.

První dojmy - Po Simsonu trhač rukou :D .

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho kdo chce se vyblbnout nebo jezdit kolem komína je to dobrá motorka ale úplnýmu začátečníkovi bych ji nedopurčil na to je moc silná. Pro někoho kdo už umí na fichtlu či simsonu je tohle ideální krok vpřed.

Doplňky na motorce - Řidítka s hrazdou jsou lepší . Teda pro mě určitě.

Proč jste si vybral tento stroj?

Nevybral :D dostal jsem se k ní jako slepej k houslím za celkem pakatel když se kouknu na jejich ceny. Samozřejmě po x-tým majiteli jak to tak bývá a až na ty světla v původním stavu.

Pokud máte už něco najeto, jaké jsou Vaše zkušenosti? Jízda, motor, brzdy, podvozek, ovladatelnost, spolujezdec, úložný prostor, spotřeba, servis a poruchy.

Mám najeto asi od půlky lonský sezony nějakejch ..ani nevim nefunguje tachometr :D respektive počítadlo kilometrů ale mám najeto dost. Čeká nás nová sezona tak uvidíme kolik najedeme letos. Motor je super jak kdyby měl přívěru jedete a najednou chytne druhej dech prostě se motor nejlíp cejtí ve vysokejch otáčkách ale pak taky docela bumbá. Hodně lidí říká že brzdy jsou na dvě věci, mě to ale tak nepřijde mě vyhovujou. Podvozek no neni to supersport a pravda je že se dokáže v zatáčce docela zakroutit a pérování je dobrý ale některý kusy trpí na to že přední tlumiče tečou, někdy stačí vyměnit gufera a jede se dál. No a jinak největší problém těhlech motorek je zapalování a dobíjení, na zapalování nemám nic to se seřídilo a nešáh sem na to ale to dobíjení daly se nový uhlíky upravilo se relé na polovodičový a krásně to dobíjí.

No jezdim s ní všude silnice louky lesy...dokáže všechno s tou sílou se všude vyhrabe.