PROFIL MOTORKY

Kawasaki KLE 500 (1998)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník NotCry.Radeon-
Vloženo 24.1.2014
Aktualizováno 28.1.2014
Zobrazeno 4195x
HODNOCENÍ PROFILU OD 5 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 9.6

Popis motorky


Všestraná, krásná, spolehlivá a hlavně japonská!

První dojmy - Hned první svezení mě šíleně překvapilo. Na 500 a navíc řadovej dvouválec krásnej zátah. I když jsem jel s přítelkyní a naložený kufry, tak motorka do 130 chce furt zrychlovat. Po rozjetí motorka lehká a krásně ovladatelná. I ty brzdy se dají i když ve dvou už to jde znát...

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho kdo nemá moc zkušeností a chce zábavné cenduro

Recenze

Dlouho jsem lítal jen louky pole a max. jsem měl nějakou 125 na ježdění do práce a jawku na houby. Cestovní enduro mě nikdy nejak nebralo. Ale po tom co otec přivez GS 1100 se všechno změnilo. Ukázal pár fotek z alp a párkrát mě svezl a už sem hledal vhodné první cestovní enduro. V hledáčku byl alp a storm. Jelikož jsem na alpu 600 už jel, tak sem věděl. Takže sem akorát scháněl, kdo by mě nechal projet na stormu, ať mám jasno. Ale pak sem tady na motorkářích zahlídnul KLE, doposud jsem nevěděl, že kawa něco takovýho má. Přečteno pár recenzí a zkušeností. Hned mi padl do oka řadovej dvouválec z ER-5, kterej miluje otáčky, tak jako já. To mě na alpu vadilo, že odspoda paráda, ale nebyl tam žádnej BOOOM ve vyšších otáčkách. Hledal jsem hrozně dlouho, snad celej rok. A pak najednou 15 km od baráku krásnej servisovanej kousek. Pán starší a první majitel v Čr, který každý rok dával motorku poctivě servisovat u kluků v Martinicích. Takže se na nic nečekalo a s otcem jsme vyrazily. Samozřejmě já ještě bez papírů na A2. V létě moc práce, takže nebyl čas. Otec sloužil jako přepravák. Poprví, co jsem tu motorku viděl, tak sem se divil, jak je velká. Čekal jsem motorku menší než alp, ba naopak sice hubenější, ale vyšší. Oba jsme motorku projeli a otec se sám divil, že takovej prcek tak letí. K motorce byly kufry, držák navigace, 12V zásuvka a vyšší plexi. Na nic sem nečekal a plácli jsme si. Motorku jsem přivezl na podzim, když už se nedělali jízdy na motorky. Takže pár projížděk s baťůžkem po okolí omejt a zazimovat. Teď je každej den hrozně dlouhej :D
Jinak na těch pár km co jsem sní nalítal můžu říct, že jsem neudělal chybu. Je pravda, že ve dvou a s naloženejma kuframa dochází dech, ale až kolem 130. Jinak furt ochotně zrychluje. Když jsem jel sám, tak i ty brzdy brzdí DOBŘE, jen se musí trochu zmáčkou páčka. Ve dvou už to je horší, ale nic co by bylo životu nebezpečný. Pohodlná je dostatečně. Já ani přítelkyně si nestežujeme. Uvidíme letos na dovolený. Jinak v zatáčkách se ovládá jak kolo. Krásné se naklápí i ve dvou, vůbec nechce protestovat. Nějakou polnačku už jsme spolu taky přejeli a bez problémů. Více napíšu na jaře, až budu mít papíry a začneme na plno cestovat :)
Jinak si myslím, že jsem chybu neudělal. Motorka mi sedí rozhodně víc než alp a hlavně jsem pořídil novejší kus a plně vybavenej za cenu, za jakou bych alpa těžko sehnal. Bezpochyby je alp skvělá motorka, ale ten motor mě prostě tolik nebavil a to mě klidně ukamenujte :) Pořádný fotky dodám na jaře, teď je motorka zarovnaná. Tak ať se nám ta sezóna blíží co nejrychleji :)

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Mysa7
Mysa7 napsal 30.03.14 v 18:35

Zdravím souseda, Příkrý je co by kamenem dohodil . Jsem rád, že mám někoho se stejným strojem v okolí. Moc pěkné klečko, jak píšeš bude to určitě dobrý kup. Doufám že se třeba potkame a zdělíme si poznatky z Kawy.

Sema
Sema napsal 27.03.14 v 19:54 10b.

Super KLE Po GPZ jsem o něm hodně vážně uvažoval, nakonec to vyhrál Transalp. Ale určitě bych byl spokojen i s KLEčkem, je to povedená motorka.

Lubos92
Lubos92 napsal 26.02.14 v 21:57

Pěkná .

Více komentářůTOPlist