Honda NC 700X (2012)

Vlastník hamtil
Vloženo 25.12.2013
Aktualizováno 2.11.2015

U některých jedinců způsobil vzhled NCčka rozporuplné reakce, ale já jsem se do tohoto stroje okamžitě zamiloval. Prostě se mi líbí!

Motorka koupena od FIRMA:Moto Liberec (Františkov-Liberec X - Veskrze jenom pozitivní

Yamaha XT 660 X: Zastaralý koncept motoru,cena

První dojmy - Moje první dojmy byly celkem fajn.Protože jsem neměl mnoho zkušeností z větších a těžších motorek, tak mě překvapila dobrá ovladatelnost NCčka. Prostě mě poslouchala přesně tak jak jsem si představoval.

Motorku bych doporučil pro - Na každodenní pohodové jěždění je úplně jedno jestli do práce nebo pro zábavu. Kdo si chce po práci nebo o víkendu vyčistit hlavu jako já úplně supr. V létě se chystám s kamarádem do Itálie a nemám sebemenší problém, že by to nezvládla.

Doplňky na motorce - Koupil jsem jí vyšší plexi od givi, orig,padák od Hondy, zadní blatníček+ polepy ráfků Barracuda, koncovka výfuku Mivv, držák kufru givi+kufr K-max,držák navigace Hama, zásuvka 12V v úložném prostoru supr věc. A ještě pár drobností viz Foto.

Hondu NC 700x jsem si vybral hlavně proto, že jsem nechtěl něco co má cenu jako auto a spotřebu jako auto, prostě rozumný kompromis. Tento stroj moje představy docela splňuje.Dá se s ní docela pohodlně cestovat a to i na větší vzdálenosti. Pochopitelně s ohledem na výkon motoru je to se spolujezdcem za zády už horší.Motor krásně zabírá už od spodku otáček a to je jeho hlavní devíza. Není to na nějaké rychlé dálniční přesuny, ale do 150km je v pohodě. Podvozek mi připadá spíš měkkčí, ale není to na nějaké závodění. Je to takový lehce univerzální stroj. Od všeho má trošku na nic si nehraje, ale taky to není žádný special. Pro mě zatím spokojenost. Najeto mám zatím něco přes 13tis.km a zatím mě to neomrzelo a hodně mě to baví. Ncéčku sedí nejlépe horské zatáčkovité úseky, tam se cítí celkem dobře. Já pocházím z Krkonoš a těch silniček někdy i v dost v žalostném stavu je tady celkem dost. NCéčko se na nich cítí jako ryba ve vodě, a to je přesně to co jsem od Hondy NC700x očekával. Zatím plná spokojenost.

Přes zimu jsem NCéčku doplnil kufry, centrální stojan a přídavná světla.

wsbk
wsbk napsal 30.12.15 v 11:08 10b.

DannyK
DannyK napsal 01.08.15 v 13:19 10b.

Ahoj
mam stejnou mašinu a jsem moc spokojeny.
Ted ale naléhavě resim vyfuk a moc by me zajímalo, jak zni ten tvuj.
Motor je pomalobezny, tak by ji podle mne slusel nejaky prdlavě zvonivy zvuk, ne zvuk vysokootáčkové pily. Ocenim jakoukoliv charakteristiku, rad si i poslechnu (Praha a stredni Čechy v pohodě).
Diky za jakekoliv info, klidne si rad i zavolam, telefon neresim.
Dan, 603410629

PauliniEnrico
PauliniEnrico napsal 06.05.15 v 17:44 10b.

Jablonec do toho

sogo
sogo napsal 22.03.15 v 13:33

Dráťa

Tomik1118
Tomik1118 napsal 22.04.14 v 22:59 10b.

Moc pěkná .Spoustu radostných km .