Honda CB 1300 (2004)

Vlastník ufafil
Vloženo 30.11.2013
Aktualizováno 26.5.2016

Obrovský naháč pro téměř jakékoliv využití.

Cagiva Raptor 1000: moc malá
Suzuki B-King: moc drahý
Suzuki GSF 1200 Bandit: nenarazil sem na žádného pěkného za rozumné penize

První dojmy - Velké stroj s pohodlným sedlem, velkým podsedlovým prostorem. Dobré manévrovací možnosti a hlavně obrovské motor a kroutícím momentem, že by to jednomu i hlavu ukroutilo.

Motorku bych doporučil pro - asi nejvíc na cestování nebo prostě pro někoho kdo má rád klidnou, ale silnou a hlavně nádnernou motorku

Doplňky na motorce - padáky, vyhřívané hefty, kufr

I přesto, že Navigátor je skvělé stroj, neměl sem z ježdění ten správné pocit. Rozhodl jsem se, že je čas podívat se po nějakém naháči. To byla skupina, která se mi vždycky líbila, takže sem začal hledat. Okamžitě mě oslovil B-King, ale ještě je moc drahé. Dost sem koukal po Banditovi 1200/1250, ale dvanáctek bylo na výběr pěkných málo a co se týče cen 1250 tak sem si říkal, že to už bych si rovnou mohl koupit B-K. Potom sem uviděl inzerát na krásného Raptora, ale když mi majitel napsal, že má 177cm a je mu dobrá (plus sem něco početl na netu), tak sem to odpískal. Potom sem narazil na CB 1300. Omrkl sem ji, našel prodejce v Brně a jel tam.
Když jsem ji poprvé uviděl, šel z ní respekt. Je to prostě velká mašina, ze které mám pocit, že si může vyskakovat. Zkoušel sem ji v noci na konci listopadu, takže žádné velké odpal se nekonal. Spíše sem řešil zamlžené brýle, ale i tak bylo jasný, že tuhle motorku vyrobili pro mě.
Když sem tomu do Kameňáku sépnul, tak zdrhala jak o život. Nad tím, že bych na ňu i přes drobné kosmetické blbosti nekývnul, sem ani nemyslel.
Prodejce byl výborné týpek, všecko ukázal, takže sme si rychlo plácli a bylo mi jasné, že i když je sem tam škráblá, tak přebírám motorku z ruk člověka, které se o ni staral.
Pořešili sme papíry a vyrazil sem domů.
Cesta teda docela mazec, páč už byla zima jak v psírně a kdyby neměla motorka vytápěné rukojeti, tak bych to asi někde zaparkoval a zmrzl :)
Motorka je úžasná. Zařadíte pětku a jedete. Když je potřeba někoho předjet, tak stačí jenom přidat a motorka zatopí pod kotlem.
I v té kose sem přijel dom, teda zmrzlé, ale v pohodě.
Doplňky sou k sehnání všude, se servisem hondy snad problém nebude a i manželka si pochvalovala co má v zadu místa.
Doufám, že z nás budou společníci na cesty na dlouhá léta.

ALLEXXX
ALLEXXX napsal 06.01.15 v 14:45 10b.

Samozrejme za 10b. Jsem rad, ze je masina v dobrych rukou.
At to jezdi. Alex

Markypes
Markypes napsal 14.08.14 v 13:58

super

crxjet
crxjet napsal 07.02.14 v 10:35 10b.

jeden z nejhezčích naháčů a to jsem uchyl na plasty

Lucinus
Lucinus napsal 05.12.13 v 19:54

Jeden z nejkrásnějších naháčů...Ať Ti to fičí!

hAjPR
hAjPR napsal 01.12.13 v 09:16 10b.

Gratulace