Honda CB 1300 (2005)

Vlastník Vojtano1300
Vloženo 26.11.2009
Aktualizováno 10.8.2011

Honda CB 1300 SF Dream Special,vyrobeno 100 kusů pro Japonsko.

V roce 2008 přivezena z Japonska.Spolehlivá,pohodlná.Není problém zajet o víkendu na otočku k moři a zpět ,nebo si zablbnout na okruhu.Je prostě fajn...Několik let jsem čekal až zase začnu jezdit.CBčko jsem vždy chtěl vyzkoušet.První rok jsem toho moc nenajezdil,přivezl jsem ji v červenci a taky ještě trochu strachu a respektu.Zato ten druhý byl jen o ježdění a zkoušení čeho jsme oba schopni!!!Dokut tam byly starší jeté Dunlopky tak nic moc jízdní vlastnosti.Pořát to někam táhlo a šíleně se klepaly řidítka!!!Až jsem si říkal co jsem si to koupil!!!???Zadek jsem dohuntoval na světlech při rozjezdech,abych tomu trošku pomohl...krout´ák byl fakt znát!!!Záhy jsem přezul na Sportmax RoadSmart a bylo to úplně o něčem jiném!!!Moto úplně klidné a podajné,čas začít zkoušet...Pneu nádherně sedí.Moto se dá složit fakt až na koleno!!Zkoušel jsem to i se spolujezdkyní.Pravda má 50kg i s postelí po bráchovi,ale hmotnost přibyla a s moto to ani nehlo!!!Vše pořád stejné!!Opět až na koleno i s ní a nic!!Musel jsem si občas na ní do zadu sáhnout(velmi příjemné)zda tam ještě je.Jeli s máma kluci na FZ6kách a v poho jsem je stíhal.Slečinka nechtěla ani slézt zpět na FZ6ku jak se jí to líbilo.Sama řekla,že je CBčko strašně pohodlné.Prostorné sedlo.Nikam nesjíždí a i nohy má natáhlé akorát.Prý to příjemně houpá na nerovnostech(to mně taky,když jí občas sjela ruka z nádrže...)Hmotnost je znát jen při kličkování mezi autama.Dost z toho přehazování a tahání té hmotnosti bolí ruce.Tam mi FZ6ky ujížděly.Každopádně vůbec nelituji že jsem do ní šel(né do tý slečinky,ale do CBčka)Dá se na ni jezdit v klidu a čučet kde co leží(hlavně v létě),nebo tomu dát slušně napít.Spotřeba je nádhera.V klidu kolem 5,5 i ve dvou!!!V neklidu kolem 7 i v jednom...Úložného prostoru je pod sedlem mrak.Mám tam spr.na slečny,spr.na řetěz,spr.na plexi u helmy,spr.na cikány,zámek na ráfek 100cm,nějaké mapy když je gps v hajzlu,nářadí,kondomy a bůh ví co ještě...Možná ještě něco k motoru.Motoru je tak nějak všechno jedno.Kolikrát jsem dojel na kruháč a po výjezdu nebylo co řadit,páč tam byla pětka a motor táhnul jako o život.Od těch 1500-2000 otáček tahá fakt slušně.Opravdu velká spokojenost!!! Kamarádky: , http://www.youtube.com/watch?v=njKzT75f118&NR=1, http://www.youtube.com/watch?v=wkA1BfQecis&NR=1, http://www.youtube.com/watch?v=KtVIkIlJJeA&NR=1, http://www.youtube.com/watch?v=BULnFSY4gPk&feature=related, , http://www.youtube.com/watch?v=04o5nJophYA&feature=relatd , http://www.youtube.com/watch?v=ffgVi2D1YKE&feature=related, http://www.youtube.com/watch?v=KeZ8fJ9KhWE&feature=related,
,http://www.youtube.com/watch?v=J2QbfqGweqE&NR=1, ,http://www.youtube.com/watch?v=LTvshMWEiqs&NR=1, http://www.youtube.com/watch?v=DhnXoHj0VFM ,
http://www.youtube.com/watch?v=DCncC2QH5YA&feature=related, http://www.youtube.com/watch?v=JhV26ZJA-rc&feature=related, http://world.honda.com/Tokyo2003/motor/lineup/cb/cb1300sf/garally/picture01/index.html,

Tarzy
Tarzy napsal 14.03.11 v 22:17

Horně luxusní náčiní 10b

kóča2
kóča2 napsal 19.03.10 v 19:01

Moc pěkný podle mě jsi jediný majitel této krasavice v ČR pižamo po dědovi taky dobrý retro

kasmar
kasmar napsal 19.02.10 v 16:55

To přední světlo schovaný v kapotáži je hustý! Chtělo by to fotku zepředu z větší vzdálenosti...nebyla by?

G.S.X.
G.S.X. napsal 04.02.10 v 11:34

ou... nádhera... 10 bodů

Tomast
Tomast napsal 02.02.10 v 08:13

Pěkná motorka,ale neříkal jsi něco o japonských mašinách?