X-motos XB 33 (2008)

Vlastník lilkiss
Vloženo 3.11.2013
Aktualizováno 26.10.2014

čínská hračka, která mi- doufam- nesežere všechny peníze a nervy :)

První dojmy - hned na uvítanou mě potahala, takže první dojem byl zděšení :) Předtím jsem jezdila na Kawasaki KX a to byla hodná mazlina, nikdy mě neskočila na zadek, nepotáhla...zatimco čínanka je pěkně divoká už odspodu. Super tah :) No pak přišlo vystřízlivění, po tom co mi byl oznameny skutečný technicky stav motorky a množství oprav, ktere budou potřeba. Předchozí majitel neměl servis asi v lásce :D

Motorku bych doporučil pro - pro nás malé a fyzicky slabší děvčata :D

Doplňky na motorce - gripy, plynové lanko, nový zadní drapák, plasty,rychlopal

Motorku jsem si vybrala kvůli ceně ( byla doslova za par šupů aj s helmama, chraničema, botama apod.) a taky protože jsem chtěla něco z čeho dostanu i nohama na zem :) a v neposlední řadě se mi líbila ta černá..jsem hold baba, takže aj tahle prkotina u mě dělá hodně O:) Je to objem 140cc kola 17/14..myslím :D Pro mě jako pro začátečníka myslím super volba. Jen bych řekla, že tahle moto je pro milovniky kutilství, nebot je na ni furt co opravovat...což je u mě problem. Hned po koupi jsem musela investovat další 3tis do oprav a to mě vyšlo ještě hodně po levnu, protože borec co ji opravuje si ani všechno nenaučtoval. A tak doufam, že ted do ní chvili nebudu muset rýpnout a budem jen řádit po lesích :)

Jakub75
Jakub75 napsal 15.03.14 v 15:03

nice job

Chuaann
Chuaann napsal 12.03.14 v 18:34 10b.

justyn
justyn napsal 08.03.14 v 19:04 10b.

Důležitý je,že ti dělá radost Posílám 10b i když je mě docela líto té KX,ale takovej je život At se daří

Fujitsu
Fujitsu napsal 16.02.14 v 22:09 10b.

Moc pekněj Pit-Bike!!! Sluší oboum!

El_pupi
El_pupi napsal 02.12.13 v 18:44 10b.

Ať jezdí!