renocar_unor

X-motos XB 33 (2011)

Vlastník rzemanek66
Vloženo 16.2.2014
Aktualizováno 12.3.2014

Velka motorka do lesa za malo penez z dostatecnym vykonem a levnym provozem

Husqvarna TE 410: velka pořizovaci cena, drahe nahradni dily

První dojmy - Po posledni motorce kawasaki klr600 ,rychlá, dobře ovladatelná a silně vypadající motorka.Jediné co se mi na prvni pohled nelíbilo byly blbě doléhající plasty.

Doplňky na motorce - riditka,gripy,svetlo,nezlomitelná packa bzdy,

Po posledni motorce kawasaki klr600 ,rychlá, dobře ovladatelná a silně vypadající motorka.Jediné co se mi na prvni pohled nelíbilo byly blbě doléhající plasty. Jinak jsem se divil jak na pohled byla dobře zpracovaná oproti straším modelum.Měl jsem v roce 2006-2008 činskeho pitbika 125ku nějake agb a oproti tomu už velky pokrok. Takže po nějakych 10ti nádržích mě praskl chladič vody zkoušel sem ho lepit ale koupím nový.Všem bych doporučoval si dat před chladič ochranou mřížku protože ten chladič stojí za hovno!Zjistil jsem že se seká zadní páčka brzdy při velkém zašlápnutím vyřešeno mosaznou podložkou.Ten čep na kterém to chodí je dost velká vůle.Zkontroval jsem seřízení ventilů.Tet bych měl měnit olej tak uvidím kdy se k tomu dostanu:D.Jinak velká spokojenost na to že jsem na tom už docela dost najel a předemnou ju měly kluci kteří si o nu vubec nestaraly a to ji vubec nesetrim .Ale pořád ní nevěřím tak se tak nějak motám kolem baráku:D.I když jsem si myslel ze začátku že mě to utrhne ruky tak ten pocit už nemám ale výkon dostačující.Furt si myslím že čína byla dobrá volba uvidíme jak dlouho:D

Bobeš89
Bobeš89 napsal 04.08.14 v 22:19

xb 33 je teda vzducháč? nebo jak je to?

SuperSic58
SuperSic58 napsal 16.05.14 v 19:15