renocar_unor

X-motos XB 33 (2009)

Vlastník gervajz9
Vloženo 6.2.2011
Aktualizováno 11.7.2015

Malý bojovník od našich šikmookých přátel,no za ty prachy vcelku povedená hračka.

První dojmy - X-MOTO X-MOTO X-MOTO

Motorka k vyblbnutí po loukách,lesích.Menší skoky zvládne,ale neni na to úplně stavěná.Ale řekněme si,že za ty prachy nemůžeme chtít pita,na skákání a podobný kravinky .V terénu se svými zhruba 80kg obsahem 140ccm a rozměry kol 17/14 je velice hravá.Ideální je vyměnit čínské šrouby,chovají se tak jako by je dělali z plastu :D,svary na některých důležitých místech nejsou taky dostačující,ale ještě jednou co bychom chtěli od Číny za pár šlupek.

Další lepší fotky brzy dodám :)

6.3.2011...Chystal jsem se na pořádnou projížďku,celkem teplo,slunečno,nádrž plná tak proč ne Po vjezdu do lesa se na mě vyřítil brutální stoupák,který jsem zvládl na dvojku,to se celkem divím..Ale pak přišla zatáčka plná kořenů,moto vystřelilo a já se zastavil až o strom celou levou stranou.Levé plasty na odpis,a spojkové lanko K.O...Naštěstí to dopře dopadlo,a pomalu ale jistě jsem s tim dojel domu,..Ták a jde se opravovat,To ta sezona začíná..

Tak a je opraveno)Co se týče plastů,tak přední blatnik,zadní blatník se koupit dá,ale jinak maximálně komplet, za cenu kolem tisíce.Přijde mi to zbytečné,stačí další pád a je to znova..Tak jsem je odspodu sešrouboval a účel plní :)a lanko to byla otázka 10 minut.Počasí se zlepšuje,a benzin se zdražuje :D

Tak nakonec šel z domu,aby uvolnil místo pro Horneta.

Časem si ho pořídím znovu,je na tom neskutečně zábavy.Na odreagování do lesa jak stvořený.

Adiss23
Adiss23 napsal 13.07.11 v 22:29

Super mašina hodně Mth bez běžnejch čínskejch poruch a držkopádů. Ať ti slouží čínskej kámoš

Luk8sh
Luk8sh napsal 07.04.11 v 21:31

hustej prckolet škoda že nebydlím na venkově

SuperSic58
SuperSic58 napsal 12.03.11 v 17:46

good bike ať slouží a co nejmíň pádů