X-motos XB 33 (2007)

Vlastník Cipeace
Vloženo 7.5.2012
Aktualizováno 18.7.2012

Na vyblbnutí je to super bajk.

Tak jsem si koupil na jednu sezonu tuto srandu(pitbajk), než si budu moct udělat papíry na neomezené a jezdit zase na silnici(vidím to na nějakou šestku-R6,CBR).
Motorku jsem koupil téměř nejetou od pána, který ji koupil synovi. Ten se na ní ale rozbil a potom jenom stála. Je v docela slušném stavu. Už jsem na ní vyjel dvě nádrže a je to něco jiného. Terén jsem nikdy předtím nejezdil a je to docela makačka. 1.kvalt je na této motorce úplně nepoužitelný, je hrozně krátky. Na 2.kvalt vyjede úplně všechno. Stačí zatáhnout a motorka prostě jede...je to 4T 140ccm a má 4kvalty. Díly jsou na to docelá levné. Motka je nyní komplet rozebraná a dělám údržbu a nějaké nutné úpravy..(haltry do kol,seřízení ventilů,výměna oleje,čištění a mazání filtrů a řetězu, výměna těch čínských šroubku, odvzdušnění brzd, výměna ložisek hlavně v předním kole, namažu osičky a ložiska, a trochu vzhledově poladím :) )
edit: viz. výse uděláno, ještě jsem vyměnil spojkové lanko(oplétané a vyvložkované) a koupil nový centrál(moog-stavitelný) a navlíknul na něj návlek od ooracing.
Docela mě naštvalo že mi na pita nesedí plynové lanko které jsem si od nich objednal(oplétané s teflonovou vložkou)...je moc dlouhé. Budu si ho muset zkrátit.

DSM9112000
DSM9112000 napsal 28.01.14 v 22:12 10b.