Yamaha XJ6 Diversion (1997)

Vlastník gingerTC
Vloženo 1.11.2013
Aktualizováno 1.11.2013

Cervena babicka, ktera toho uz hodne prozila ale stale ma co nabidnout.

První dojmy - Letos na jare mne opet uvedla do sveta motorkaru a motorek. Za toto leto jsme toho spolu hodne projezdily a ikdyz kolegove motorkari maji daleko vykonejsi stroje, kdyz na to prislo tahle cervena babicka chytla druhy den a mohly jsme se vydat na stihaci cestu.

Motorku bych doporučil pro - Holky a zacinajici motorkari

Jednoduse receno, vzhledem k financim jsem si moc vyskakovat nemohla, tak kdyz prislo na lamani chleba, Yamaha Diversion 600 byla celkem rozumna volba. Motorka je vhodna pro zacinajici jezdce a nebo jako v mem pripade k nekomu, kdo se k motorkam po par letech vratil a nebo vlastne k holkam obecne. Hodne veci odpusti. Pri spatnem razeni je taky schovyvava (obcas co musela tahle motorka vydrzet je az neuveritelny, asi neznicitelnej motor nebo co ) Do zatacek jde celkem snadno. Neni to vzhledem k vykonu zadna mrcha, takze kdyz vic zatahnete za plyn nic velkeho se vskutku nestane, coz bych videla jako velkou vyhodu pro prave zacinajici jezdce. Na cestovani idealni motorka, protoze ma moc pohodlou sedacku, takze i po nekolika hodinach stravenych v sedle nebudete knourat. Nevyhody bych videla v tom, ze ma mekke predni vidle, ktere podle vseho nejdou pritvrdit. A dalsi, ale mozna jen pro me nevyhoda je, ze jak uz sem rekla, vykon neni nic moc, resp. zrychleni. Ikdyz tahle motorka vytahne skoro 200 km/h, tak ale pri predjizdeni je to docela orisek. Ikdyz clovek toci co to da, nic moc platne to neni. Nicmene je to fajn a prijemna motorka.

kuklic
kuklic napsal 08.11.13 v 20:32

dzarmil
dzarmil napsal 01.11.13 v 20:54 10b.

Motorka z dob,kdy "japonci"dělali ještě hezké a kvalitní motorky .Přeju radost z jízdy a mnoho najetých km v sedle této parádní "klasiky" .

Zdenda81
Zdenda81 napsal 01.11.13 v 11:16 10b.

Tohle je prostě klasika. Touhle mašinou člověk nic nezkazí. Moc vám to spolu sluší a přeju spoustu příjemných km .