Kawasaki KLE 500 (2004)

Vloženo 6.10.2013
Aktualizováno 2.7.2022

Deník motorky
Nalezeno 70 záznamů

• Za železnicí i filmovými místy

Po náročném sobotním výletě jsem si dal den pauzu ( i když pracovní),a ve sváteční pondělí si vyjel sám. Cíl byl jasný. Železniční muzeum Lužná. Po cestě se nachází i muzeum železnice ve Zlonicích u Slaného, tak jsem se

Vloženo: 09.07.2015
    Uskutečněno: 06.07.2015
  • Na jih Čech, tentokráte se sestrou

Prodloužený víkend, absence rodiny a hezké počasí, toť jasné znamení k vyjížďce na motorce. Původně jsem měl v plánu železniční muzeum v Lužné, ale sestra rozhodla za mne. " Na muzeum kašli, pojeď s náma do Nový Bystřic

Vloženo: 09.07.2015
    Uskutečněno: 04.07.2015
  • Motka pro bráchu, tentokráte ČZ

Brácha si usmyslel, že chce ČeZetu, takže již nějaký čas jsme oba pilně sledovali inzerce. Zhruba před čtrnácti dny jsme narazili na zajímavý kousek. S majitelem jsme se dohodli, že se o víkendu na ni přijedeme podívat a

Typ: Koupě
    Vloženo: 21.06.2015
    Uskutečněno: 14.06.2015
  • Toulky mladoboleslavskými okreskami a výjezd s Barony

Tento víkend jsem původně neměl v plánu nikam jet na motorce, ale malá dcera, budíc mne v pátek v 6 ráno, rozhodla jinak. Co dělat, když přede mnou je tak dlouhý den, navíc za oknem slunečno. Zajel jsem k tátovi, kde v

Vloženo: 10.05.2015
    Uskutečněno: 10.05.2015
  • První kilometry v roce 2015

Konečně se sešli tři hlavní podmínky pro motovýjezd. Pěkné počasí, volno v práci a trocha peněz. Na vyjížďku jsem se už těšil jako malý kluk, už v pátek jsem ze sedačky autobusu, kterým jezdím, sledoval se závistí všech

Vloženo: 13.04.2015
    Uskutečněno: 13.04.2015
  • Do hor na podzimní vyjížďku

Od letní motodovči motorka, chudinka stála v garáži. Je to neuvěřitelné, ale za celé léto jsem na ní nikam nevyjel. :-( Tento víkend jsem si řekl, že prostě musím a i kdyby se dělo nevím co, že se projedu, zřejmě letos

Vloženo: 27.10.2014
    Uskutečněno: 26.10.2014
  • Motka pro bráchu

Na poslední vyjížďce, kterou jsem podnikl se svým bráchou, jsem si dal za úkol vyvolat v bráchovi nadšení pro motorky. Dnes mohu říci, že se mi to povedlo. :-) Namlsán svezením se na sestřiném Báwu, začal Čenda ( brác

Typ: Koupě
    Vloženo: 01.06.2014
    Uskutečněno: 25.05.2014
  • Bratrský výlet Zubrnice a Ralsko

Motovýlet s bratrem Čendou, pro kterého to byly první samostatné kilometry na motorce poté, co udělal řidičák na mašinu. Svojí motorku ještě nemá, tak jsme poprosili naší sestru Zuzku a to zapůjčila svojí BB čili Black B

Vloženo: 06.04.2014
    Uskutečněno: 05.04.2014
  • Vyjížďka na klikaté silničky Vysočiny

Počasí o víkendu bylo meteorology slíbeno slunné s teplotami přes 15 st. a doslova volalo: "Vytáhněte vaše stroje z garáže a vyjeďte si!". I já poslechl. Dlouho jsem dumal nad cílem. Stala se jím Ledeč nad Sázavou a návš

Vloženo: 30.03.2014
    Uskutečněno: 22.03.2014
  • Brzké jaro 2014

Letošní zima nebyla krutá a docela rychle si sbalila fidlátka, což je podle mne je a jen dobře. S přibývajícími slunečními paprsky se mi zvedala chuť na projížďku na motce. Také jsem si kladl otázku, jak po zimě nastartu

Vloženo: 06.03.2014
    Uskutečněno: 06.03.2014