Honda CB 750 (1996)

Vlastník comptom
Vloženo 3.10.2013
Aktualizováno 4.10.2013

Tak tohl byla po ČZ dlouhodobe pujcena velka moto. První kde jsem na ni seděl bylo letiště, na oko moc hezká, zvuk krasný.

První dojmy - Po ČZ absolutní paráda, přišlo mi, že brzdy neskutečně brzdí, ovladání je daleko přesnější, motor ma tichý, čistý chod a rychlosti tam padaly jedna radost. Dobrý posezení a krásný zátah.

Motorku bych doporučil pro - Určitě je fajn pro začátečníky, jako jsem byl já (respektivě ještě jsem :o) )

Doplňky na motorce - řidítka, výfuk

Vždycky jsem pokukoval po nějakém naked bike měl jsem pár favoritů. Kamarád měl vysněnou CB 750, našel jsem mu jednu na inzerátu a netrvalo dlouho a už si jí vezl domu. Jezdil na ni s jiskrama radosti v očích :o) , pak změnil práci a na moto nebylo moc času,tak jsem jí dostal na delší dobu půjčenou (dost odvážnej půjčit moto :o)) ). Staral jsem se o ni, leštil,mazal čistil, jak jen to šlo, to se snad nestarám ani tak pěkně o mého bandita :o). Ujel jsem na ní pár tisíc km a ani jsem mu jí nechtěl vrátit. Přišla mi fantasticky pohodlná a jako ideální stroj na cestování. Hodná moto s čistým a předvídavým průběhem výkonu. Žadná překvápka a nezvladatelné situace při vrknutí heftem. Nejvíc jsme najezdil asi mezi městy a ve městě, motorka se chovala moc dobře. I když váhá není zanedbatelná má výborně posazené těžiště,tak je manipulace při jízdě i na místě velmi dobrá lepší než současný bandit. Spotřeba byla kolem 6L ale když jsem jí honil dostal jsem se i na 10L.