Kawasaki ZX-10R Ninja (2008)

Vlastník volnas
Vloženo 1.9.2013
Aktualizováno 28.2.2016

popsat motorku ,na ktere jsem najel 500km dost dobre nejde,ale je krasne zelena,tak zatim jen jede jak svina.

První dojmy - prvni dojmy,jede jako blazen,je lehoucka,dobre se ovlada,je krasne zelenoucka,proti fireblade co jsem chtel vypada o dost draveji,libi se mi ze ma ukazatel zarazene rychlosti,coz mi pri tom vykonu a kroutaku zatim hodne pomaha.

zkusenosti nic,je treba poradne se sni seznamit,uz se tesim na okruhove dny s nejakou agenturou.
prvni projizdka na sancich,dopadla dobre,myslim ze si na sebe zvyknem,akora budu muset investovat do novych papucek,ponevadz pneu co byli na moto nebyly nic moc.tak doufam ze po prezuti bude trakce lepsi.
tak poprve s ninjou na okruhu,dost dobry,myslim ze si na sebe zvyknem.
tak par okruhu pojezdeno,jeste porad ma prede mnou hooodne navrch,na cb jsem vedel co si mohu dovolit,ale kawa je proste bestie,taky se mi na slovakaci podarilo lehnout,odnesl to palec na leve ruce,a prilba.moto ne´dopadfla zas tak zle,tak doufam ze pristi rok se spolu zase sblizime a uzijem si spolu hodne okruhovych dnu.

justyn
justyn napsal 31.01.14 v 16:05 10b.

Brutální stroj Jasných 10b

--Marek--
--Marek-- napsal 04.09.13 v 20:28

kawa?...cože??

vaco
vaco napsal 03.09.13 v 20:56

Jede jako z praku, zelená mi k tobě sice moc nesedí, ale snad se mýlím a bude to to pravé!!
Přeji mnoho skvělých km a žádné pády. Jsi prostě střelec!
Mohlo mi dojít, že si k tomu zelenému baráku budeš kupovat zelené moto..

TOMKIS-KOJAK
TOMKIS-KOJAK napsal 02.09.13 v 20:43 10b.

Pozdravuj v depu Toma Sykse ...10b.

TOMKIS-KOJAK
TOMKIS-KOJAK napsal 02.09.13 v 20:38