Suzuki GSF 1200 Bandit (2000)

Vlastník atheris
Vloženo 19.8.2013
Aktualizováno 28.1.2014

Mám jí a to stačí. Lákají mě velké objemy, tak pak už je jen další meta GSX1400...

Motorka koupena od Riky (Nymburk) - Rovné jednání, všechno klaplo, doklady do týdne v poště.

První dojmy - Po TL to zase nebyl tak velký skok, samozřejmě jiný pohodlí, jiný charakter, ale v podstatě to jede skoro stejně a žere to taky stejně, takže hodně... Z nové motorky mám vždycky radost, ať je červená nebo bílá. Vystřízlivění přichází až po čase:-)

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny, kdo má rád starší stroje ze železa a komu nevadí mouchy.

Doplňky na motorce - Scorpion, plexi MRA, tlumič z R6, jiné blinkry ze Zephyra, KN, dynojet, padáky Rutan, ABM řídítka, bezdrátové tacho. Plánuje se elektrické turbo a nový lak na kolech.

Letos asi 2000km. Je to Bandit. Napsáno bylo o tomto stroji hodně. Díky úpravám výkon kolem 120k, což je víc než dost na českou silnici. Podvozek poplatný době svého vzniku, dobrou práci odvádí zadní tlumení z R6ky. Proti TL pohodlí při jízdě, od 150 už znatelný protivítr i s namontovaným plexi. Možná jsem měl zůstat u Ska, co jsem původně chtěl. Za cca 50k peněz docela hodně muziky.

Z toho horšího konce nejsem spokojen se spotřebou kolem 8l/100km i při slušné jízdě, na uváděných 6-7l se nedostanu ani kdybych se na hlavu postavil. Pak mi vadí mechanická hlučnost motoru, která se mění podle počasí a já nevím ještě čeho. Uvidíme po výměně rozvoďáku. Brzdy průměrné dvoupístky, chce to si pomáhat zadkem. Vyšší síla nutná pro ovládání kapalinové spojky, do města horší.

Po koupi jsem věnoval pár hodin drobným opravám, mazání, leštění, seřizování a až na horší přední gumu je to +- motorka v pěkném stavu.

atheris
atheris napsal 11.08.15 v 23:05

To víš, všechno v životě má kolísavou tendenci Roky jsem drandil na pinckovi, teďka jsem u Bandita a čím víc na tý těžký kobyle jezdím, tím víc mám chuť se zase vrátit k lehkému jednobuchu o pár konících než vysněné GSX1400, třebaže na ní mám konečně prachy.

ZAZAJ
ZAZAJ napsal 07.08.15 v 14:19 10b.

pěkná jen když máš rád ty velké objemy, jestlipak si s tím něco nekompenzuješ
né vážně hezká za ty prachy určitě

Tomixs
Tomixs napsal 05.04.15 v 14:36 10b.

ať slouží

fatman
fatman napsal 27.02.15 v 17:45 10b.

Starej poctivej "Kult" 12ctka .
Mám Sko... 10b .
Ať slouží dobře a dlouho!

Milan1963
Milan1963 napsal 31.12.14 v 22:04 10b.

Krasavice !