Honda VT 750C Shadow (1998)

Vlastník 007Dexter
Vloženo 2.8.2013
Aktualizováno 23.3.2014

Konecne moja prva motorka:)))je paradna

Yamaha XVS 650 Dragstar Classic: důvod neuveden

První dojmy - zatial maximalna spokojnost, motorka bolo predavana , plne vybavena:brasne,padaky, strapce,predna rolka, original plus ladaky.z pociatku mi na fotkach prekazala farba(tyrkysova),ale na zivo bola paradna.kopa chromu,podsvietenie,vsetko co som ocakaval.

Doplňky na motorce -

tak konecne sa mi podarilo, dat dokopy peniaze a kupit svoju prvu motorku, kupoval som ju zo znamym ktory sa vyzna.Zatial som najazdil len okolo 500 km ,motorka je maximalne pohodlna premna ako aj pre priatelku, vdaka predstupackom, a chrbtovej opierke je vhodna aj na dlksie trasy,najblizsiu chystam tento mesiac na Balatok, okolo 380km, tak dufam ze bude dobre pocasie:)[

alcapoe
alcapoe napsal 26.07.23 v 22:07

Původní lak super. Velice subjektivně hodnotím airbrush jako cirkusácký počin. Samozřejmě, každému dle vlastního vkusu. Jinak myslím, že vt 750 super stroj. Ať slouží ..

alcapoe
alcapoe napsal 26.07.23 v 22:07 10b.

007Dexter
007Dexter napsal 03.02.14 v 19:37

Nepotesim ta akurat je v lakovni,takto na foto je pekna, ale z blizka je to ako cukrik.a nadrz bola dost oplieskana, tak som to dal na tmavo zelenu metalizu a airbrush po celom, dakujem. drzim palce nech ti to vijde:)

neverhood
neverhood napsal 30.01.14 v 18:41

Tiez prave rozmyslam nad touto masinou, tak snad sa podari.
Dufam, ze si neprestriekal, vyzera skvele tak ako je ;)

pityulee
pityulee napsal 26.10.13 v 23:23 10b.

krásna mašina.