Honda VT 750C Shadow (2004)

Vlastník zbynour
Vloženo 9.3.2012
Aktualizováno 5.5.2018

černá a velká,zjednodušeně elegantní a krásná hondice.. třeba ochutnat i styl choppříka,ne..

První dojmy - první dojem sem nějak neřešil,po mini kolizi na éru jsem se chtěl sklidnit a to se tímto strojem povedlo,ale prví jízda byla nic moc,po menších investicích to bylo a je lepší a lepší..

8.3.12 dovezena.. nehodlám srovnávat sporťačku zuzku s tímto,jinej styl,posez,no prostě vše.. zatim.je v origo stavu s nějakýma doplňkama.. řididla jsou origo a tak to bude hned po kakáču další investice.. jinak to trocha i jede,už sem zdolal 800m okolo garáže..
10.3.12 sem to trocha poleštil a samolepky ve stylu kérky šli hned pryč..origo lauf sem trocha navrtal (pro někoho sprasil) no a zvuk je čupr,teda oproti serii.. zjistil sem že další investice bude do pneu,jelikož maj najeto 28táců a motka si dělá co chce..( pneu byli původní,z roku 04) ale to hezky postupně..
14.3.12 mi došli rovnější řiditka,tak sem to zaměnil a opravdu s velkým nadšením provedl zkušební jízdu a je to nesrovnatelné,oproti origo.. motka se dá aj trocha naklopit, (určo to půjde na stupačku,čekam na pneu) ale pneu jsou osekané a staré 8 let,tak lepší nic nepokoušet.. ale ten posez je opravdu super,líp se mi to ovládá,mám dlouhé hnáty a stále sem tlačil rukou do nohy,když to shrnu,tak spokojenost je na místě-mohu doporučit.. hodím sem i foto s rovnějšími řididly..(někdy)
15.3 se pořídil lauf system,no je to nějak robené z nerez trubek,práce hezká a ten zvuk,no brutus matko představená,dostal sem k nim i tlumivky a samo že sem jich tam vrzl,neboť z prvu nám praskalo v uších...
17.3 bylo přezuto na nové pneu,vpředu pirelli a na zadek zn.maxis.. no motka se chová o mnoho líp.. vyrazili sme směr Radvanice a spokojenost je,spotřeba je taky čupr,a ten zvuk,který se výří s kolen,no prostě čupr..
je to první cruiser,co sedlám a tak zkušenosti žádné nejsou,v jedné zatáče sem škrtl něčím dole,asi stupačkou asi to chce opravdu vše v klidku a aj to umí předběhnout auta,která jedou okolo 100-110km/h což sem z prvu myslel,že s tím bude větší fuška.. ale dojmi z jízdy jsou stále kladné..
19.3 sem zjistil,že mi zhasíná př.světlo,no a uklepal se drátek,přívod po zap.klíčku,tak mám co zítra na práci.. jinak už máme spolu něco přes 600km a super,sem zatim velmi spokojený..
poslední úprava bude a to př.pancířka,jinak nic.. ale to má zatím čas..
24.3 sem se konečně přemluvil a vytáhl sem tlumivky a páni to je hučák v hlavě.. je to holt masakr,suprová to prácička těch kolen..-a samo že vzhled..
tak zda mě někdy potkáte na silnici,tak rači jeďte ke kraji.. dvou kolům zdar..
už máme odjeté 1.2tkm za nějakých 14 dní a jelikož sem nikdy nebyl příznivcem takových strojů,tak mi padá brada u pumpy,jezdit s takovým strojem hrubo pod 4l na 100/km je prostě úžasné a hned máte pusu od ucha k uchu.. to sport řádně pokulhává.. při mém ročním nájezdu přes 10tkm se to určitě projeví..
25.3 sem nahradil dosavadní klakson,za fanfárky,no hned je to lepčí.. to jsou prkotinky,na éru by mě to nenapadlo..
11.6 sem doladil původní nádstavce na řiditka,ty orig.řiditka sem použil na vytvoření specialního tvaru,neboť se nechci opičit po nikom.. mrkněte zda to ujde.. posez je rovnej a nejsem nahrbenej vepředu..
25.7 tak už máme odjeté přes 6tkm a popravdě mi chybí adrenalin z jízdy,jen to jediné mě táhne zpět na silničku,jinak vůůůbec nic.. pneu jsou jak nové,spotřeba je šílená,když si vyjedu v tričku ( lážo-plážo) tak mám pusu od ucha k uchu,( jinak ji mám furt) samo že u benziny,že..výkon není psaný v Tp nějak závratný,ale o baťůžku ani nevím,že je zamnou,prostě na tenhle stroj nemám výtku,zda někdo touží po takovém stroji,tak doporučím,nebude zklamán..

Fremron
Fremron napsal 11.07.15 v 22:51 10b.

Krásně udělaná motorka. Přesně můj vkus, ty omotávky kolem výfuků... prostě nádhera

BaluJarda
BaluJarda napsal 13.02.15 v 19:52 10b.

Hmmm hezká Honda ,přeji pohodovou sezonu 2015 a máš to za 10

zbynour
zbynour napsal 15.03.14 v 18:17

dikec všem,jsem hodně spokojený ze strojem,slýchám na tu krásku jen chválu a to mě těší,že..

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 15.03.14 v 07:42 10b.

Suprová Shadowka gratulejšn

ptchopper1
ptchopper1 napsal 12.11.12 v 20:06 10b.

loud as hell rikam otevrene trubky to je nadhera ,davam 10 b.