Suzuki GSF 600 Bandit (1996)

Vlastník honza0a
Vloženo 8.5.2013
Aktualizováno 2.2.2014

Krásná. Obrovská. Červená. Suzuki. Bandit. Klasika, kterou kdo nezkusil, nemůže soudit.

Honda CB 600F Hornet: příliž nad mé finance :/
Yamaha FZS 600 Fazer: až tak se mi nelíbil :)

První dojmy - Při projížďce při koupi, po přesedlání z Varadera 125, jsem myslel, že si ze mě dělají prdel :D Neodvážil jsem se otočit plynovou rukojeť víc, než do třetiny, bylo to něco šílenýho. Potom jsme to přivezli domů a vklidu jsem se rozjezdil kolem komína a-koukám na tachometr a 100km mám za sebou! :D

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky, i pro malé postavy, pro všechny, kdo chcou mít bandita. :)

Doplňky na motorce - laděný výfuk BOS

Myslím, že tenhle stroj nemusím nějak představovat. Jsem u nás třetí majitel, motorka je taková trochu pobouchaná, zvláště na pravém boku. Ležená prej nebyla (Ale to říká každý.. :) ). Stroj, kterej jsem chtěl poprvé, když jsem ho spatřil :D Jde krásně za plynem, od 5.000 otáček je to zábava a na jedničku se mi při těchto otáčkách odlepuje přední kolo. Motorově je asi tedy fajnová, ale stejně půjde po sezóně na komplet prohlídku a seštelování. brzdy se mi zdají být dobré, akorát má vcelku tuhý podvozek s měkkou přední vidlicí.. Ale to časem vyladím :) A i při svých 219kg se skvěle ovládá, manipuluje se mi s ním na místě líp, než s Varaderem.. Asi to bude nižším sedlem. Až najedu víc km, přidám další info :)

Riko
Riko napsal 20.04.20 v 22:09 10b.

starší ale výborný stroj

sidar
sidar napsal 26.05.13 v 18:40 10b.

je to srdcovka pěknej bandit

honza0a
honza0a napsal 08.05.13 v 22:15

Díky Doufám, že bude

Barney
Barney napsal 08.05.13 v 21:57 10b.

Skvělá volba, ať dělá radost i nadále!

Fidel1994
Fidel1994 napsal 08.05.13 v 19:56 10b.

Tož krásná práce Jeníku ať slouží aneb deset pro všechny