ČZ 180 (1992)

Vlastník Redan
Vloženo 7.4.2013
Aktualizováno 7.4.2013

Čízka naprosto nepojízdná ,po výměně půlky obsahu motoru se mi jí podařilo oživit.No vlastně to byla střední generálka.

Motorka koupena od -------------------------------------- - byla to divočina

První dojmy - Po 15 letech bez většího obsahu to bylo na prvním výjezdu jako kdybych letěl.Čízka Je i na moje tělesné proporce celkem pohodlná, sedla mi. Je to nenáročná potvůrka , která mě dovezla kam jsem potřeboval i zpátky.Nyní jí používam na přesun do práce a kratší vyjíždky okolo komína.

Motorku bych doporučil pro - Čízka je pro toho kdo jí chce a má rád dvojtakty.

Doplňky na motorce - Dal jsem na ní kufr, abych nemusel mít ruksak na zádech za jízdy ,nemám to rád.

Čízka to vyhrála protože byla cenově přijatelná což pak nebyla až tak pravda, práce byla vlastní,jen ceny součástek ale hlavně jsou k sehnání .Rozborku motoru za mého mládí uměl skoro každý a tak jsem hodně vzpomínal jak jsme to dělali. Hlavně že jezdí. Jízda je vcelku pohodlná ,motor na svůj obsah je celkem výkonný ale jen ve vyšších otáčkách . Pak je zní lehký vibrátor a je třeba si na cestu rozvrhnout nějaký cigárpauzy. Brzdy : přední kotoučová na tuhle motku víc než dobrá.Zadní bubnová nic moc ale na přibrždování stačí. Ovládat se dá krásně, dá se říct že je to takový endurko, je to můj pocit. Spotřeba, dá se ná jezdit kolem 3,5 litrů.

Fotky jsou z Rack Reydu v Žerotíně takže se cestovat taky sní dá.

Dráťa
Dráťa napsal 07.04.13 v 14:31 8b.

Absolutní hrůza v moc hezkým stavu