ČZ 180 (1997)

Vlastník dettektorr
Vloženo 4.5.2009
Aktualizováno 3.4.2023

Za ukradenou fotku se moc omlouvám, žádnou svojí holt nemám.

První motyka, první zkušenosti, první pád. Na začáteční ježdění to nebylo špatný a na 350-ku tehdá nebyly love. Kámoši co jezdili moskyty záviděli ten fofr kerej to svištělo z kopce

První dojmy - Kroutila se v každý zatácce.

Byla to moje první motorka. Dostal sem jí tenkrát za vízo (rozumněj vysvědčení). Byl sem tehdá na gymplu, takže sem tenkrát řešil jestli sem dostatečně kůl no a s motykou sem byl kůl. Najezdil sem na ní něco málo přes 20 klacíků a jezdil sem jí 3 roky. Pak sem prodal s tim, že hned vopatřim novej stroj. No nevopatřil

Motorka neměla žádnej zásadní technickej problém, úpravu fajfky na svící nepovažuju za zásadní problém. Jen jednou sem měl strach co se děje. Motorka vůbec nešla do votáček a jezdit na ní skoro nešlo. To trvalo asi tak 100 km pak sem zjistil, že hadr co sem vozil pod sedlem mám přilepenej na díře sání vzadu v sedle Jo číza měla sání vyvedený skrze sedlo dozadu do podsedlovky.

Motyka se vlnila jak užovka a já se dycynky uklidňoval, že mě tak svádí. Uklidňoval sem se do tý doby, než mě ta užovka vyvlnila do pangejtu. Vod tý doby sem si nemyslel, že mě svádí, ale že mi naznačuje něco jako, zpomal máš privysoků rýchlosť.

Vobjel sem na ní pár srazů a nikdy na ní nezapomenu. Buď pořád s bohem lásko sladká.