ČZ 180 (1991)

Vlastník Hrbáč
Vloženo 13.1.2011
Aktualizováno 13.1.2011

Tak todle bylo moje hlavní přemisťovadlo než jsem si koupil Tenerko. Je perfektně zachovalá, proto se jí nechci zbavit. Jednou z ní bude cennej veterán.

Jezdil jsem na ní 4 roky a urazil něco málo přes 20 000 km. Za hranice jsem se na ní nikdy nepodíval. Né že bych se toho bál, ale v tý době a v tom věku se nenašel nikdo stejně bláznivej jako já. Rekord byl 511 km za jeden den a to moje prdel nemohla 14 dní rozdejchat :)

Jinač během těch 4 let mě trápily takový ty klasický čztácký problémy. Píst se mi rozstřelil už v 15 tisících. Následoval výbrus a výměna ložisek na klice. Od tý doby jsem už tam taky nikdy nenalil to zkurvený M2Téčko! Na oleji se šetřit nevyplatí...Motorka moc nejela, ale v tý době jsem byl rád i za to. Ještě horší to bylo, když jsem dal dopředu o dva zuby větší rozetu. To jsem tam pak dal čtyřku už jenom na rovině a to s větrem v zádech. Zato spotřeba byla super. Dalo se dostat i pod 3 litry!!!

V současnosti mi motorka stojí zakonzervovaná doma. Papíry mám v depozitu at zbytečně neplatím pojistku...Jednou ji ale opráším a znova bude jezdit jak za mlada :)

KoumesKarel
KoumesKarel napsal 29.09.17 v 14:10 10b.

Zdravím, uvažuji nad jedním takovým moto projektem a potřeboval bych trochu poradit s tímto typem čízy. Dík Koumes

Jindra650
Jindra650 napsal 17.02.11 v 23:03

Pekna Taky jsem si svoji trindu nechal

Endy
Endy napsal 16.01.11 v 11:16

Moudré rozhodnutí, prodávat by byla velká škoda. Leda že bys jí prodal mně!

Provaz1
Provaz1 napsal 14.01.11 v 20:00

je to kráska

ondra-pokos
ondra-pokos napsal 14.01.11 v 15:56

nádherná číza jen si ji nech takovou už neseženeš