Suzuki GSF 600 Bandit (1996)

Vlastník Tazulda
Vloženo 25.3.2013
Aktualizováno 4.4.2013

Suzuki GSF 600 Bandit (pičo) idéál pro začátečníka + libová dizajnovka

První dojmy - První kontakt sní se nedá nazvat jinak než láska na první pohled.Jakmile jsem na ní sednul ,hnedka jsem věděl že jinou nechci.Hold mám slabost pro naháče a ještě k tomu Bandit.Koupil jsem jí 22.3.2013 od chlápka z Chrudimi,.

Když jsem přemejšlel jakou motorku ,tak jsem byl omezen svoji výškou což je 197cm ,proto nemůžu mít ledajakou motorku.První 2 typy po konzultaci s kámošema byli bud : suzuki gsf 600 Bandit a nebo yamaha xj 600 což má kamarád.Rozhodování nebylo zrovna lehký ale nakonec bandita jendoznačně vyhrál.

Hlavně naživo neměla prostě chybu bylo 22.3.2013 a jakmile jsem jí projel a zkouknul tak jsem věděl ,že ji kupuju .tak jsem si jí takhle hnedka odvez

Horší bylo ,že když jsem ji přivez domů tak nešla naskočit .Ale chápu je po zimě a náky vady aby se mě nestali při koupi by asi nešlo :D tak jí teďka povezu do opravny k Jokerovi .Ať rovnou vymění olej a mrkne na to .
Dne 30.3.2013 jsme vymenili svíčky a baterku a mašina krásně jezdí..(už mě čeká jen výměna oleje) s kámošem jsme to nemohli vydržet tak jsme museli hendka vyrazit

Takže už jen aby bylo hezky a mohli jsme všichni jezdit :)

Tiber88
Tiber88 napsal 20.04.13 v 17:29 10b.

za plnou =)

chuan
chuan napsal 27.03.13 v 08:17 10b.

Ondro máš jí moc pěknou , po vyřešení startů to bude parádní stroj. Přeju spouty kilometrů kolama k zemi.