ČZ 150 (1953)

Vlastník Addas
Vloženo 23.9.2012
Aktualizováno 19.10.2013

Hodně dlouho jsem toužil udělat si vĺastní 150C

První dojmy - Přivezl jsem si jí od chlapíka kterej když kupoval stroje do dílny tak občas přiložil nějakou starou motorku a teď se jich zbavoval protože na ně neměl čas.

Je to opravdu vrak, hodně dílů chybělo a některý byli skoro na vyhození. V bednách byli další kartery, ty jsem prodal ale motor jsem koupil další, údajně pojízdnej.
Zatím jsem se dostal do fáze kdy jsem jí rozebral, opískoval, natřel základovkou a na půdě čeká na další pokračování. Mezitím jsem dokupoval díly které chyběli teď už jí toho moc nechybí.
Nemám v plánu jí dělat jako když sjela z pásu ale aby se na ní dalo jezdit a nekapal z ní rez.

*Prodáno kamarádovi, dal jsem přednost ostatním motorkám

Daviiido
Daviiido napsal 04.10.12 v 21:23

Tak tady bude ještě hodně práce...tak ať se daří

cezetak-150
cezetak-150 napsal 25.09.12 v 15:55

at se renovaci dari ja ji mam taky po dedovi s tp ted ji reenovuji sem kousek od Volyně sem rad ze ji v okoli nekdo ma chtelo by to nakou pak prrojizdku :D

Dolin
Dolin napsal 23.09.12 v 18:23

Tak ať se povede všecko jak má!

Addas
Addas napsal 23.09.12 v 17:00

Díky. Bude to s ní běh na dlouhou trať, protože teď je zrovna na konci seznamu motorek které mám a chci aby jezdily

marcel666vtr
marcel666vtr napsal 23.09.12 v 16:52