Yamaha XJ6 Diversion (2012)

Vlastník Davach
Vloženo 17.8.2012
Aktualizováno 26.11.2015

Yamaha XJ6 Diversion je pohodová, lehce ovladatelná, pohodlná, pěkná motorka s dostačujícím výkonem.

První dojmy - Yamaha XJ6 Diversion je lehce ovladatelná, pohodlná, pěkná motorka s dostačujícím výkonem.

Víc jak 10 let jsem brázdil české silnice, (nevalné kvality), na straším XJ 600 S, tak byla volba nového stroje vcelku logická. Protože Brno pod 2,10 asi nikdy nedám a na sraz do Fara taky nepojedu, tak mě Yamaha XJ zcela vyhovuje. Na motorce nejčastěji podnikám jednodenní výlety a na to je XJ-čko zcela ideální. Diversion je velmi pohodlný, krásně ovladatelný, má solidní spotřebu, je pěkný a výkon těsně pod 80 koní je na výletní vyjížďky dostatečný. Navíc motor XJ-čka má své kořeny v R6, tak když si chcete na silnici trochu zadivočit, stačí dostat ručičku otáčkoměru do červeného pole a hned je dostatek zábavy… Prostě, Yamaha XJ6 je motorka na běžné ježdění a pro radost z jízdy. Nic jiného od motorky nevyžaduji ani nepotřebuji, tak že jsem s XJ6 velmi spokojený a doufám, že mě několik sezón bude dělat radost. DavaCh

Kamikadze-Ace
Kamikadze-Ace napsal 19.02.18 v 07:02 10b.

tlumex
tlumex napsal 10.09.15 v 21:14

moc pěkná a přátelská XJ6 - můžu potvrdit, černá barva jí sluší. hodně šťastných km a hodně zábavy v sedle XJ6

four
four napsal 02.01.15 v 21:07

Na céčku jí to sluší.

context
context napsal 18.03.14 v 09:06 10b.

hodně povedena motorka od yamahy ať slouží

jiku73
jiku73 napsal 22.08.13 v 15:02

Moooc pěkná, také si ji chci koupit