Triumph Tiger 955i (2002)

Vlastník ExonValdez
Vloženo 8.7.2012
Aktualizováno 4.12.2021

libi libi libi... koupil jsem ji pres motorkari.cz, vsechno v pohode, bourana na cumak takze ji musim dat dokupy. Přidavam aktualni foto a budu přidavat postupně další z oprav až bude komplet.

První dojmy - první dojmy byly dobrý. Hned jak jsem na ní sednul, a moc silných motorek jsem neřídil, tak jsem se cítil v pohodě, během chvilky jsem se na ní proháněl. Až jsem byl zklamanej, protože jsem od toho čekal větší brutus. Prostě na první dojem, chová se moc přívětivě, pěkně, žádná utržená vráteň.

Motorku bych doporučil pro - Do terenu moc ne, ale na rozbity okrsky parada.

Doplňky na motorce - padáky, vyhřívané hefty, zvednuté plexy a řidítka

Zatim jakš takš. Trochu nakřivo vidle a neorigo maska, ale jinak v pořádku. Už na to mám sehnaný serivis, dostal jsem i origo masku ale prasklou takže musím dokytovat a přestříkat.

tak davam dokupy predni masku. Byly ulomeny uchyty na jedny stane, je do dolaminovany, jestě kyt a přestříkat.
Jinak budíky už namontovaný, zatím chybí přístrojovka. zas budu upgradovat...

Tak jsem ji zas rozebral, ještě víc.
Zvednul jsem řidítka cca o 7cm, docela kotel, musel jsem ořetáhnout lanka jinou cestou. Upravuju padáky, udělal jsem novej kryt řetězu.

Další upgrade nový padáky.

3dny před dovolenou (předp.nájezd cca 3000Km) velký servis, srovnaný a repas vidle, nový brzdy + komplet fitry a náplně, vent. vůle
2dny před dovolenou nová stk
v den odjezdu - sestřelená srnka.. srnka napůl, my jsme to ustáli, ale drba dobrá takže radši zpátky a prohlídnout co se přesně s mašinou děje. Paráda :(

Juraj22
Juraj22 napsal 05.12.21 v 08:35 10b.

Super stroj a v téhle barvě to je fakt pecka

Lubos92
Lubos92 napsal 13.11.13 v 18:44

Pěkná motorka .

mag.
mag. napsal 17.07.12 v 18:46

Krásná mašina 10b

marvy
marvy napsal 11.07.12 v 21:00

Koukám rozhodoval si se dlouho, ale nakonec volba dobrá. Tak ať se oprava zdaří rychle.

radek89
radek89 napsal 08.07.12 v 20:19