MZ ETZ 251 (1990)

Vlastník otas15
Vloženo 5.3.2012
Aktualizováno 2.7.2017

Začínal jsem samozřejmě jak jinak než na babetě a dále následoval Simson S51 až do teď kdy jsem přesedlal už na větší MZ 251, a oproti simsonu je to obrovskej rozdíl do kopce nemusím podřazovat ale jen se vezme za plyn a prostě to jede ))

První dojmy - Moje první dojmy jsou určitě pozitivní, motorka celkem dobře držela v zatáčkách a už se s ní dá celkem i něco předjet. Seznámení bylo velmi rychlé a váha byla více než přijatelná.

Tak zatím jezdim jen pár dní takže nemohu moc něco posuzovat, zkušenosti mám hlavně se simálem na kterém jsem jezdil asi 4 roky ale MZ je také Německo takže ty opravy tam budou asi také nějaké, nooo uvidíme. S motorkou jsem nikde daleko nebyl. Opravy nějaké proběhly hlavně co se týká převodovky. Pro začátečníky, co nechtějí hned velkej skok na vekou motorku, je ideálním řešením.

otas15
otas15 napsal 29.08.13 v 14:42

Sorry že jsem tu dlouho nebyl ale nějak nebyl čas. Mz mam pořád. A na ten sraz se třeba domluvíme zatim jí neprodávám.

JindraM
JindraM napsal 26.01.13 v 16:31 10b.

Hezká MZ, máš ji ještě? Minimálně 3x do roka pořádáme MZ srazy, tak by ses někdy mohl přijet ukázat

www.MZ-WORLD.cz - staré fórum na nové adrese!

sklepkous
sklepkous napsal 06.04.12 v 21:53

jj MZeta sice mam 150 ale je s tim sranda, muj pribeh zacinal tez na simaku a povim ti opravdu si uzijes do doby nez ti prijde i tech 250 ccm malo, me uz ted prijde 150malo od listopadu ale nedam na ni dopustit, jezdim na tom od casneho jara a bez poruch a zavad, naprosto spolehlivy stroj a tobe preji take spolehlivost a mnoho km bez nehod...nemci meli dycky dobre stroje

Petti
Petti napsal 17.03.12 v 08:03

Moc pěkná.At dlouho slouží.

Barney
Barney napsal 06.03.12 v 12:11

Moc pěkná MZeta. Ať to lítá a co nejmíň poruch.