Suzuki SV 650 (2000)

Vlastník H.D.E.
Vloženo 5.3.2012
Aktualizováno 18.3.2013

masinu jsem koupil 3.3.2012 a nemuzu se dockat az se mi zhoji ruka a udelam si ridicak.zatim jsme se neseznamili.

První dojmy - první dojmy z jizdy byly rozpačité, na gumách bez vzorku a tak zubožené motorce jsem se bal, pak jsem ji ale dal s přáteli dohromady.naleštil,vybrousil stoletou rez z kolena výfuku a pečlivě vyumýval, postavil na michelin pilot road 2 a mírně přitvrdil přední vidlici a světe div se uplně jiná motorka než ta jakou jsem koupil...absolutní spokojenost.

Motorku bych doporučil pro - motorka se nelíp hodí pro začínající motorkáře ať už jsi chlap nebo ženská(vyška řidiče pod 190 a váha úměrná výšce)

Doplňky na motorce - přitvrzená přední vidlice, klín pod motorem,široké řídítka

o SVčku toho moc nevim, jen co jsem přečetl z recenzí a poslechl od kamaradu a známých.Vim jen tolik, že je to krasavica a ma pro me neodolatelný zvuk.jelikož mam poranenou ruku, tak jsem na ni este poradne nejel, jen kolem řadovky a zda se přesně taková jak jsem si ji představoval.nemužu se dočkat až ji vyženu na sluníčko.

Tak Paráda!jezdí supr a hlavne je poslušná.umí jezdit styl a-Lá chopper ale taky za to umí parádně vzít a to nemluvím o tahu od spodku bez zpoždění.jsem velký fanda naháčů a vzhledem k tomu že jízda ve vysokých rychlostech na techto motorkách není moc příjemná, tak si ji asi nechám delší dobu maximálka se šplhá těsně pod 200km/h,takže absolutně stačí.

Hillman
Hillman napsal 08.03.12 v 07:04

Pěkná ... taková žlutá ... no už se němůžu dočkat až to projedem!!!

dawelus
dawelus napsal 05.03.12 v 13:21

Je to krásný stroj. Brzy už ho osedláš a už se nemůžu dočkat až se spolu projedem

TVGSXR
TVGSXR napsal 05.03.12 v 11:41