Yamaha XVS 1100 DragStar (2001)

Vlastník Rikytik
Vloženo 16.12.2011
Aktualizováno 21.2.2015

Provedena přestavba Yamahy XVS 1100 DragStar retro

První dojmy - Vcelku pohodlný parníku kterého jsem si musel zvyknout na metrová řídítka, která jsou ve spojení s nemožností dračici moc v zatáčkách naklánět, docela problém při průjezdu např. kruhových objezdů a prudších zatáček. Velice slušné brzdy, které mne zatím vždy podržely. Při rychlostech nad 100km/h se díky laďákům zvýší rezonance celé dračice, ale protože se D1 vyhýbám a jezdím kochačkové jízdy na kterých si užívám bublavého zvuku a příjemného nízkého sedla, mám z jízdy příjemný pocit. Spotřeba velice slušná... 4,5 až 5 l. na 100km i ve dvou.

Jedna z mála motorek, která má průhlednou historii včetně najetých km, se kterou jsem po dlouhé době velice spokojený. Teď se dračici dívám pod sukně, glan cuju a upravuji si ji k obrazu svému, abych na jaře vyhópl do sicny a okoštoval její kvality.
Tak jsem dračici konečně po dlouhé zimě osedlal a vyvedl na kochačkovou jízdu na Prígl a jeho okolí a musím konstatovat, že holka po očistě karburátoru a seřízení šlape jako hodinky. Jen trochu nezvyk na metrová říditka, který se velice rychle vsákl a po dvou jízdách jsem namontoval do otevřených laďáků decentní tlumivky, abych zmírnil střelbu a ztlumil zvuk do hlubokých tónů a teď je to ta dračice se zvukem medvědice... Teď je to vončo milá tončo.

Tuten67
Tuten67 napsal 07.12.15 v 13:04 10b.

Super nádherně udělaná...

Drtikol82
Drtikol82 napsal 12.08.15 v 23:12 10b.

krásná motka

čert129
čert129 napsal 28.12.13 v 12:34

opravdu pěkné kousek hodně šťastných km. 10b.

jikov
jikov napsal 07.01.13 v 14:41 10b.

Hezky vymakané,tak ať nám to frčí.

war22
war22 napsal 15.12.12 v 18:54 10b.

vymazlenej kousek, dávám za deset