Suzuki GSF 1200 Bandit (2002)

Vlastník Dzunker
Vloženo 14.12.2011
Aktualizováno 14.8.2012

Po starym endůru trocha silniční zábavy

Motorku jsem koupil v září, čekalo mě půlroční čekání na papíry. Zatím mám tedy najeto něco kolem 200km. Na novou sezonu dostala novou zadní gumu, svíčky, seřízení ventilů a podtlaků v karbcích. Na jaře už zbývá jen jezdit a jezdit.

Prvních 1000km na jaře máme za sebou. Opět po dlouhé době jsem na něj zase nased jako nějakej král zvyklej ze starýho DéeRka a po přidání plynu málem sletěl z motorky, ale už jsem snad i přišel na to, jak se má správně sedět. Sedačka je pohodlná a naject za den přes 400 km neni, žádnej problém ani pro mě ani pro mašinu. Cestovní rychlost je tak 110-120, pak už začíná víc a víc foukat. Při delších vyjížďkách jsem zatím stlačil spotřebu na 6,5 litru, ale když jí proženu kolem baráku, tak se v nádrži dělá pěknej vír. Motor má hodně pěknej zátah už od 3.tisíc, takže ani neni potřeba ho nějak likvidovat vyššíma otáčkama, ale tak od 6ti tisíc je to raketa. Myslel jsem, že mi výkon brzo přestane stačit a že budu kupovat o zub menší přední kolečko, ale asi to hodně dlouho nebude potřeba.

trigr
trigr napsal 17.12.11 v 11:59

Bandit pičo voe pěkné

Tomboo
Tomboo napsal 17.12.11 v 00:58

Už jsem si myslel že vidím svou bývalou
Dobrá volba,NEJ NAKED motka,ať slouží a hlavně bez nehod

chAZz
chAZz napsal 16.12.11 v 16:16

Je moc pěknej, tak ať slouží a spoustu spokojených km v sedle ! 10 b

sidar
sidar napsal 14.12.11 v 21:58

slušná porce zábavy... ale i zodpovědnosti. Tak krátkou zimau a rychle do sedel. Krasavec 10b

SLUGI
SLUGI napsal 14.12.11 v 20:13