Honda CB 600F Hornet (2001)

Vlastník Mastič
Vloženo 28.9.2011
Aktualizováno 13.1.2013

Přál jsem si ji od malička a splnil se mi sen.Hlavně honda je velký držák.Je to jediná značka který věřim na 100 procent

První dojmy - Na jízdní vlastnosti horneta si hodně rychle zvyknete , popravdě uvažuju tam dát centrál ze silnice kategorie (RR) Podvozek právě neni moc tvrdý ani moc měkký, ale zase se nemohu divit... přece jenom je to 12 let stará motorka .Ale na normální ježdění je bezvadný,lehký,krásně ovladatelný a je pravda, že trošku línější :-)

Píše se rok 2012 a mám horneta cca 6 měsíců a pořídil jsem ho ve stavu nic moc se dá říci

Řekl jsem si,že dám Horneta dohromady,aby vypadal podle mích představ .Začlo to tím,že jsem si objednal leštící sadu na AL ,kterou jsem postupně vyleštil ráfky,přední vidlice, zadní , a drobnější doplňky.Přední světlo jsem vyměnil za street masku (moc dobrá volba to nebyla).

Ale to mi prostě nestačilo a začal jsem přemýšlet nad lakem, nedříve mě napadla barva s perletí,ale podíval jsem se jen tak z legrace na youtube jak se asi dělá airbrush.Nedalo mi to a začal jsem se o to zajímat. Pistol jsem sehnal ,šablony jsem objednal a ten kdo říká, že jsou potřeba barvy na airbrush není to pravda.Je to amatérsky provedené,ale mě se to líbí, protože mohu říci, že jsem si to dělal sám.

Myslím si,že na můj první airbrush to nevypadá špatně

Podle týhle foto jsem zjistil,že mi k tomu ladí i kombinéza

Byla potřeba dodělat i helma

Detailnější foto

Na netu jsem našel hornety, na které dávají světla ze Suzuki Gsx-r ,ale všechny moto s tímto světlem měli vidlice upsidedowny , tak jsem si řekl co to zkusit dát na normální ? A tady je výsledek

Teď jsem asi tak ve 3/4 úprav . Je potřeba udělat držáky na nové světlo a koupit digitální budíky poté se začnu zabývat ladákem a klínem pod motor Největší problém jsou asi finance ...

LukynRR
LukynRR napsal 06.03.12 v 21:29

Pěknej sršeň třeba se někde srazíme teda na tom srazu myslím u mě za 10b.

dawelus
dawelus napsal 04.02.12 v 14:33

to leštění je bezva... pěkné moto.

V.i.l.d.a.
V.i.l.d.a. napsal 16.01.12 v 20:15

Ať lítá sršeň spousty kilometrů bez nehod, vypadá krásně 10b

Pavlik.zl
Pavlik.zl napsal 19.12.11 v 07:24

Celkem kočka, za mě 10b. Jestli můžeš, tak mi hoď prosím tě do zprávy přípravky, kterými si leštil, dobrá práce...

Mastič
Mastič napsal 10.12.11 v 16:31

Kenny jako nevim jak dlouho to vydrží no ale tak vložil jsem do toho 400 kč a myslim že to vypadá docela dobře ty ho taky nemáš k zahození naháč je prostě naháč