Suzuki GSX 1400 (2001)

Vlastník Kulhys
Vloženo 16.9.2011
Aktualizováno 29.5.2014

Vysneny kousek.Jednou jsem jel takhle na kole a videl ji. Rekl jsem si bomba, tu bych tel jednou jezdit. A je to tu.

První dojmy - Tak začínáme spolu 5.sezónu. Do teď jen radost. Najeto od koupě 14t.km Asi to vypadá, že spolu zestárnem B-)

Motorku jsem si koupil v cervnu 2010. Prvni reg. probehla 8/2001. Jsem druhy majitel. Do teto chvile mame najezdeno cca 8000km.
Nejsem zadnej strelec, prevazne kochacka.
Pri koupi byla moto osazena pneu Bridgestone BT16 nevim kolik bylo uz na nich nalitano. Ja menil po 3000km predni za B BT 16PRO na zadni je ode me 8000km a na pristi sezonu to vypada na novou.

Klady:
Nadherna/klasicka moto.
Dostatecny vykon
Fajn brzdy
Pohodlna na delsi cestovani (dal jsem 900km v kuse za den)
Spotreba 5,7L

Minusy:
Trochu cuka okolo 2000-2500ot/min
1.stupen mi prijde moc kratky.
Hlucnejsi prevodovka (1.st.)
Udrzba retezu (v hlave cerv na prekopani na remen)

Upravy na moto pred koupi:

Pancerove brzdove hadice na predku

LSL riditka + zavazicka

Moje upravy:

Givi plexi (presne oznaceni ted nevim.. je to model s uchycenim na riditkach. Zpocatku jsem mel obavy z prenosu vibraci, ale nepozoruju. Pro plexi jsem se rozhodl hned z pocatku, kdy jsem pri predjizdeni myslel, ze me ten napor vetru sfoukne. Se stitkem je to mnohem lepsi, ale stitek vytvari v okoli helmy turbolence a helma kmita/uz sem si asi zvykl a hlavne subjektivne mi prijde helma vic hlucna. Predtim asi diky naporu vetru byl hluk i odvaden. Nevim)

Tankvak Motodetail, na magnety. Spokojenost.

TopCase GIVI E55 s brzdovym svetlem + operka

Bocni kufry GIVI E41

Nosice kufru SW Motech

Reflexni prouzky na rafky

Se vsim naprosta spokojenost

Planovane upravy na motopauzu 11/12

Padaky, vymena vsemoznych sroubu. Vymena oziska v krku a prednim kole. Pravdepodobne novy retez.

Servisni ukony u ChalupaMotors v Pbcich:
vymena oleje, olej/vzduch filtr, brzdovka, lozisko na rozete a montaz topcase+ zapojeni brzdoveho svetla.

Bladebiker
Bladebiker napsal 30.05.14 v 19:30 10b.

Moc pěkná klasika

Drobek64
Drobek64 napsal 24.11.13 v 19:29 10b.

Je to prostě kus krásné motorky

MT78
MT78 napsal 18.02.13 v 07:58 10b.

Nádherná leštěnka.

Kulhys
Kulhys napsal 17.02.13 v 13:30

Dekuji panove! Zimu mam mooc rad, ale posledni 3 roky se stale vic a vic tesim na druhou cast roku

MedvědB12
MedvědB12 napsal 26.12.12 v 21:53 10b.

Nádherá klasika, ať slouží. Co jiného, než 10 b.