MZ ETZ 251 (1990)

Vlastník Ninette
Vloženo 29.8.2011
Aktualizováno 20.1.2012

Aus Motorradwerk Zchopau :)

Tuto MZ ETZ 251 jsem si pořídila ve svých 18 letech jako moji druhou motorku po ČZ 175/477.S touto MZ barvy Chameleon jsem byla velice spokojená, vždy mě spolehlivě dovezla kam jsem potřebovala-ať už do školy, do práce či na dovolenou. Bez problémů jsme se spolu projely po Slovenských, Polských a Rakouských cestách.
MZ nebyla nijak extra upravovaná, loni dostala nový originální výfuk a pár dalších drobností a letos se dočkala nového motoru po kompletní GO (ze starého motoru totiž kromě jiných závad také hodně unikal olej kvůli slabé těsnosti a strženým závitům šroubů).
Tuto motorku bych doporučila začínajícím motorkářům, je lehká, snadno ovladatelná, člověk na ní získá potřebné zkušenosti. Musím ale uznat, že projezdit celý život na této 250 by asi nebylo ideální, alespoň pro mě ne, proto byla tato eMZetka se mnou poslední sezonu a nyní už má nového majitele.

Alfones
Alfones napsal 05.09.11 v 10:18

Takto udržovaná motorka jako je tahle, bude vždy člověku sloužit. Němci věděli jak ty stroje vyrábět. Moc krásná EMZta.

MartinXL650V
MartinXL650V napsal 30.08.11 v 21:34

Měl jsem jí několik let a měl jsem jí moc rád. Každou třindu i auto jsem v té době nechal na rozjezdu za sebou Dobrá volba, moc pěkná MZtka

Krmi
Krmi napsal 30.08.11 v 21:07

suprová Emzetka jasných 10b a pěkný zbytek sezonky v jejím sedle s pořád plnou nádrží měj se

Barney
Barney napsal 30.08.11 v 08:15

Pěkný kousek.

AlešT.
AlešT. napsal 29.08.11 v 22:31

Byl to můj dětský sen, mít MZetu dvaapůli a pak ještě turci dělali 300! Jel jsem na ni jednou v životě a to druhou jízdu v autoškole, podruhé na velké mašině vůbec. Škoda že s instrukotorem přepadávala dozadu i na neutrál Ale jinak výborná, hravá, svižná, bez vibrací. Jen bohužel nevydržela nápor studentů jako Jawa a tak už ji pak vyřadili zcela. Ale to bylo až v 17 letech a to už jsem byl příznivce Jawy.