Suzuki SV 650 (2007)

Vlastník MaxSV
Vloženo 3.8.2011
Aktualizováno 24.2.2012

Krásná upravená střela na kterou každý v ulici kouká a má chuť se projet.

Krásná upravená střela na kterou každý v ulici kouká s otevřenou tlamou a má chuť se sní pomazlit.

Úplně první seznámení bylo v mých 17 letech když jsem navštívil prodejnu Suzuki a zahlédl SVčko srdce se mi zachvělo. Sedl jsem si na ní, teda spis se (tenkrát) vyškrábal. Byla žlutě lakovaná se stříbrným rámem takže před r.v. 05. Pamatuji si jak se mi neskutečně zalíbila krása zadních světel a stříbrné "S" na nádrži. Udělal jsem pár fofr fotek a doma slintal, stáhl jsem všechny informace a fotky co šli, byla to prostě moje vysněná kráska. Když kolem projeli motorkáří měl jsem husí kůži a adrenalín vylétl. Už se blížili mé 18cté narozeniny a dopice co se kurva nestalo ??? Změna zákona "na velkou mašinu až od 21 let" NO JÁ MYSLEL, ŽE MĚ JEBNE. Útrum na další 3 roky??? Chtělo se mi plakat. Časem se vše, ale zapomene. Čas plynul a uplynul až se zapomnělo úplně.

Informace o změnách klimatu a o konci májského kalendáře mi změnili životní priority. Rozhodl jsem se, že by bylo vhodné si splnit pár snů, které jsem si chtěl již dávno splnit :0)

Když jsem Bellu poprvé viděl trošku se mi rozklepali kolena :D To víte začátečník, který sedá na kočičku po 4 letech od motoškoly. Zdála se obrovská, a agresivní červeno černá kombinace barev tomu moc neubrala. Ale překvapil jsem sám sebe a zvládl cestu 350 km zpět do Prahy na jedničku. Rovnou jsem si vyzkoušel jaký je odpor vzduchu ve vysokých rychlostech :)

Prvních 2000 km co jsme spolu jezdili jsem se učil z koordinovat pohyby a z automatizovat řazení, bezpečné brždění a celkové ovládání. Všem vřele doporučuji video "Twist of the Wrist 2" které mi pomohlo ještě před koupí belly pochopit její vlastností. Rozdíl mezi autem a motorkou si troufnu přirovnat že je jako rozdíl mezi autem a vrtulníkem !!!

Motorka je 2 válec, má příjemné rozložení váhy, její ovladatelnost je naprosto fantastická, přijde mi že má sotva 80 kg. S dvou válcovým motorem je opravdu zábava jezdit, je to žrout kilometrů. Měl jsem půjčeného Banditu r.v. 10 a přišel mi jako skůtr, bylo hodně jednoduché ho řídit, byl moc hodný a tím pádem nudný, ale zase jízda sním je pohodlnější. Kdež to SVčko mě nakopalo dokulí a pěkně to bolelo. Je to mrcha.

Co se týče úprav tak těm vděčím původnímu majiteli, na Svčko se někdo mrkne a říká " Hezky jsi si jí udělal " ale já držím hubu a říkám díky. Pořád je duchovním vlastníkem původní majitel příjdu si že jí mám jen půjčenou :D Dokud sám nepřídám pár skvělých úprav nebude pořádně moje.

Úpravy:
packy -Titax kratké
riditka + klemy srouby/upravovane/ -Easton
ukonceni mince/dodelam/ + zrcatka -Rizoma
blatnik klin stitek z uhliku
-Thermotec/omotavka/ na svodu koncovka -Creptus
drzak znacky a svetla -nerez ,uhlik
diodové osvetleni spz -Rizoma
blinkry diodove od -yamahy + el prerusovac
tužší pružiny do vidle -Bitubo+ repas
zadni stubacky kryty chladicu na cerno
mini airbrush
padaky -suzuki nove konce dural + komax
vičko oleje -Evotech
polep nadrže -Stomp grip
a trocha tuzingu -3M folii na posedlovem plastiku
polep vicka nadrze suz. a nejake sroubky z titanu

V PLÁNU:

pancéřové hadičky
zrcátka
airbrush celého plast.štítku u předního světla
airbrush místo laciných samolepek "SV650" u sedla spolujezdce

istonbike
istonbike napsal 10.10.11 v 15:40

Jj...tahle mašinka často stála u Hanky a je opravdu krásná teda až na tu hadru na svodech Teď už tam stojí Bullík Dávám 10b tobě jako novému majiteli a na cestování kup V-Stroma

MaxSV
MaxSV napsal 08.10.11 v 16:58

:Děkuji potřebuji navrh na airbrush slovo rebelsky si zapamatuji a nastrik bude v tomto duchu thx

SperkysSV
SperkysSV napsal 08.10.11 v 10:48

Moc pěkně udělaná, taková "rebelská"

MaxSV
MaxSV napsal 08.10.11 v 09:36

Cau, mam v hlavě plán tak snad to do jara stihnu
Určitě ty zrcátka, leštěné svody, pančerhadičky a airbrush
Mej se

Pjercak