Yamaha XV 535 Virago (1996)

Vlastník Troňa
Vloženo 1.8.2011
Aktualizováno 24.9.2012

Konečně pořádná mašina!! :D takovej saplněnej sen.. Mám jí teprv chvíli tkže nemůžu posoudit až s ní něco najezdim tak připíšu

08.04.1996 - tehdy oběvila poprvý světlo světa.. :). je to prostě uplně skvělej stroj... při koupi sem se rozhodoval mezi VT 600 a pěttřipětkou a nakonec to blo celkem jednoznačny.. hlavně kuli ceně... Motka má psanej výkon 24Kw ale jinak je otevřená. Je to nádherný požitek z jízdy na takovym stroji tahne pekne od spodu a má slušnej krouták. Motka šlape jak má a doufám že eště dlouho bude. V kombinaci s kardanmem je to bezudrzbova pohodlná motka super na cestování. S pro mně zatim urcite dostatecnym výkonem. Motka má spoustu doplnků - pás na nádrži, předkopy, zadní stupačky, rolku, zrcátka, opěrku spolujezdce, plexi štít(který se mi tam zrvona 2x nelibi takze asi pujde dolu..) a taky brašny který tam momentálne nemám protože musím vyřešit kam přemístim blinkry jelikož ted sou přímo pod tima brašnama což je dost blbý. tak to snad nak vymyslim.. sem myslel je dat k tomu držáku zadního krytu pod bltaníkem ale nevim no... Jinak foto je zatim jenom z mobilu ale hned jak bude chvilka času tak pořídím nějaký pořádný foto :D

EDIT : tak sem koneečně smazal fotky z mobilu s dal sem pořádný z fotáku :) snad se budou líbit

EDD: od 30.8. konečně papíry takže mužu jezdit legálně a zrvona se vrátila motka od doktora po výměna membrán v karburátoru.

Kuli studiu na VŠ a tudíž nedostatku času byla motorka prodána uzivateli Mladý_Péro

mrnuss
mrnuss napsal 29.10.12 v 17:48 10b.

proste virago jasna desitka neni co dodat

Koala662
Koala662 napsal 16.07.12 v 17:36

Krásnej kousek Vyrážka byla dost dlouho moje srdcovka.
Hodně pohody s Virágem přeje Milan.Jo a dávám 10b.

HloupyHonzaCZ
HloupyHonzaCZ napsal 01.05.12 v 18:17