Honda CBR 954RR Fireblade (2002)

Vlastník ..Roko..
Vloženo 4.7.2011
Aktualizováno 21.10.2014

Krásnej, žlutej Fárošek v luxusním a téměř sériovém stavu. (Do července 2013)

První dojmy - To bylo jednoduché, před pár lety měl kamarád 954RR ročník 2003 a tak něak +/- jsem věděl do čeho jdu. Fároš na první omakání krásně padne do ruky a ještě na něm zbylo trocha pohodlí.

Motorku bych doporučil pro - Pro jezdce co mají rádi hravost silniční 6tistovky, ale chtějí i něakej ten Nm od nízkej otáček.

Doplňky na motorce - Termignoni koncovka, F. Fabbri doublebubble plexi, padáky

A je to, je fuč. Slza v oku, ale život je otázkou priorit. Žádná jiná mě takhle neseděla a ty odjeté bezmála 4 sézony byly velkým přínosem. Neobešlo se to sice bez držkopádu, ale jen na okruhu a mojí nerozvážností udržel emoce na uzdě. Ve velkým náklonu zatáhnou roztočené dvojce, prostě u tohohle obsahu na homo gumách není dobrý nápad.

Uměla powerwheelie, 290km/h dle tacho, 0-200 pod 8sec a od otevření přívěry kolem 3tis otáček táhla i na 6ku jako lokomotiva. Krátkej rozvor, 193kg pohotovstní váhy a hodnej motor ve vřšku z Blejda dělají opravdu sportovní náčinní, které láká k magořinkám. Jelikož jsem člověk emotovní a vášnivý, potřebuju ubrat na technice, takže příště to bude asi už na opravdu dlouho a nejspíše VTR F.

Jinak Blejd je opravdu ještě všestranný sport, dneska už taková krouťáková 6tistovečka, nciméně i 700km/den mimo dálnice si nechal líbit (já už moc teda ne )

matessssss
matessssss napsal 15.02.12 v 22:48

krásný stroj 10b

5252
5252 napsal 03.11.11 v 10:25

che che nasel sem te :D

5252
5252 napsal 02.11.11 v 18:31

zdarec bejku...vitej zpet v sedle sice uz skoncila sezona ale uz ju mam taky v kupe a redy na pristi rok.takze zdar a silu a uvidime se tam venku

prusles
prusles napsal 24.08.11 v 13:09

... na 954rr su prostě úchylný má prostě nepopsatelné kouzlo.. a ty ju máš vyšperkovanou a i na okruh se s ní dostaneš ... 954rr to prostě sluší ve všech barevných kombinacích...tak hlavně opatrně!!