Suzuki GSF 600 Bandit (1997)

Vlastník Krleš70
Vloženo 5.6.2011
Aktualizováno 23.9.2014

Je to trochu postarší dáma, ale šlape jako hodinky. Má pár drobných šrámů z bojů, přesto je to krasavice. Mám v plánu delší cestování, tak ji musím dovybavit příslušenstvím jako kufr a tak a pak už nebude mít chybu.

První dojmy - Je to můj první velký kousek tedy nemám co bych hodnotil, nebo s čím srovnával. Motorka mi vyhovuje i na delší cesty pro ktré jsem si ji kupoval. Pár jar jsem již zažil, tedy nepotřebuji žádnou divočinu a protože je to naháč, nedá se na tom ani nějak rychle jezdit. Pohodlná maximálka na dálnici je tak 160 km/hod. Pak už se třpe "obraz"

Doplňky na motorce - Nosič TopCase + TopCase, brašny, tankvak, malý větrný štítek, zásuvka 12V, malé přední směrovky,

Je to moje první motorka, a prozatím vypadá že mi bude na naučení vyhovovat. Sžíváme se. Jezdí zodpovědně a zatím se i vždy vrátila domů. Má krapet tužší spojku, ale to bude nejspíš stavem za ty roky.
Tak máme za sebou dvě sezóny a nějakých 11 000 km. Nemám co bych vytkl, až na špatný start na začátku sezóny.

Lubos92
Lubos92 napsal 04.03.14 v 13:44

Pěknej stroj .

martycaesar
martycaesar napsal 22.08.11 v 21:26

Taký mám šestku. Jak je to prosím Tě s těmi textilními brašnami? Neškrábou plasty? Mimochodem co to máš za zadní kufr?

Alen
Alen napsal 06.06.11 v 08:47

Ten popis je trochu perverzni

Mach1
Mach1 napsal 05.06.11 v 13:03

Banďour=dobrá volba bo je nesmrtelnej

sidar
sidar napsal 05.06.11 v 12:33

chválím výborný výběr, na rychlé cestování ideálka. Tak ať Ti šlape a bez nehod 10b