BMW S 1000 RR (2010)

Vlastník oxygen
Vloženo 29.4.2011
Aktualizováno 29.4.2011

je to brambora, no, všeobecně známá, za chvíli jich bude všude hafo, zvlášť v týhle divný trikolóře ůkjvnqeůlfnv l§adskv§lkasvm§lask vleakfnvlknadflvknůfdlk

je opravdu silná, od 4 tis. otáček velmi slušně zatahuje, od 8mi začíná peklíčko a kolem 11-13ti letí jako hovado - to nikdo z nás doposud nepoznal, ten rozdíl je fakt dost velkej. i vzhledem k dost chabýmu tlumiči řízení to chce si zvykat trochu dýl, ale po pár dnech už se s tim neklidem pod plnym plynem čovek srovná.
na místě a i za jízdy působí lehce, jak sedmpade, asi že má v motoru max. odlehčený kdeco a nemá vyvažovák. brzdí taky nějak až moc, asi že čovek furt zkouší zaktivovat ABS, jenže ono se na suchu jen tak neozve. to samý vyvolávat zásahy kontroly trakce v režimech "race" a "slick" je na suchý silnici v provozu dost obtížný - hlava ruce prostě dostatečně neporučí, dát full.

jo a je dobře, že všechny ty různý režimy motoru, abs i tc lze přepínat a vypínat i za jízdy - to mne příjemně překvapilo, takhle je příprava na wheelie otázkou vteřiny dvou.

DeanNESTLE
DeanNESTLE napsal 14.11.19 v 12:47 10b.

Luxusní mašinka

karCOOLka.600
karCOOLka.600 napsal 15.03.12 v 15:57

Krááásnej stroj a ta komboška.. krása pohledět..

Tomis1000RR
Tomis1000RR napsal 07.09.11 v 20:22